Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Jamie Vardy – 66 ir 95 minutėmis.

Tai buvo jau 20-asis ir 21-asis puolėjo įvarčiai šiame sezone. Rezultatyviausių „Premier“ lygo snaiperių sąraše J. Vardy dabar tik vienu tiksliu smūgiu nusileidžia pirmaujančiam Harry Kane'ui (22 įvarčiai) iš Londono „Tottenham Hotspur“.

Įdomu, kad Lesterio ekipa prieš tai net keturis mačus iš eilės laimėjo rezultatu 1:0 ir buvo labai arti, kad tai pakartotų penktą sykį, bet J. Vardy paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę iššoko vienas prieš varžovų vartininką ir padvigubino saviškių persvarą.

Po šios pergalės „Leicester City“ likus penkiems turams iki pirmenybių pabaigos su 72 taškais prieš antroje vietoje žengiančią „Tottenham Hotspur“ (65 tšk.) komandą pirmauja 7 taškais. Dėl išlikimo Anglijos futbolo elite kovojantis „Sunderland“ su 27 taškais liko 18-oje pozicijoje.

„Tottenham“ sekmadienį namuose susitiko su „Manchester United“ atstovais ir sutriuškino juos net 3:0 (0:0).

Šeimininkai visus tris įvarčius įmušė per 6 minutes: 70 min. pasižymėjo Dele Alli, 74 min. – Toby Alderweireldas, o 76 min. – Erikas Lamela.

Kitoje dvikovoje FC „Liverpool“ savo stadione 4:1 (2:1) pranoko „Stoke City“ ekipą ir aplenkė ją turnyro lentelėje bei pakilo į aštuntą vietą.

Du kartus tikslus buvo Divockas Origi, po sykį – Alberto Moreno ir Danielis. Sturridge'as.