Visi keturi rungtynių įvarčiai buvo įmušti pirmame kėlinyje – po kartą pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, Lucasas Vazquezas, Cristiano Ronaldo ir Jese Rodriguezas.

Tai „Karališkajam“ klubui buvo puiki repeticija prieš žūtbūtines ketvirtfinalio rungtynes UEFA Čempionų lygoje. Antradienį Ispanijos gigantai namuose bandys atsirevanšuoti „Wolfsburg“ ekipai už pralaimėjimą 0:2 Vokietijoje.

Cristiano Ronaldo

Kitose rungtynėse, kurios vyko Barselonoje, Madrido „Atletico“ vyrukai 3:1 įveikė „Espanyol“ futbolininkus.

Nors pirmąjį įvartį pelnė šeimininkų žaidėjas Pape Kouli Diopas, madridiečiai atsakė trimis tiksliais smūgiais – po sykį pasižymėjo Fernando Torresas, Antoine Griezmannas ir Koke.

Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis liko sėdėti ant šeimininkų atsarginių žaidėjų suolelio.

Abu Madrido klubai vis dar turi galimybių triumfuoti čempionate, nes pirmaujanti „Barcelona“ išvykoje nelauktai 0:1 pralaimėjo „Real Sociedad“ futbolininkams.

Dabar „Barca“ (76 tšk.) prieš „Atletico“ (73 tšk.) turi tik trijų, o prieš „Real“ (72 tšk.) – keturių taškų pranašumą. Iki sezono pabaigos liko dar 6 turai.

„Real“ 4 – 0 „Eibar“
5' [1 – 0] James Rodriguez
18' [2 – 0] Lucas Vazquez
19' [3 – 0] Cristiano Ronaldo
39' [4 – 0] Jese Rodriguez

„Espanyol“ 1 – 3 „Atletico“
29' [1 – 0] Pape Kouli Diop
35' [1 – 1] Fernando Torres
58' [1 – 2] Antoine Griezmann
89' [1 – 3] Koke

„Real Sociedad“ 1 – 0 „Barcelona“
5' [1 – 0] Mikel Oiarzabal

„Real Betis“ 1 – 0 „Levante“

81' [1 –0] Rubenas Castro

Turnyro lentelė
(vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)