- Jeigu prieš rungtynes tau būtų pasakyta, kad vienas „Trakai“ žaidėjas tikrai užsidirbs raudoną kortelę. Kaip manai, kuris iš jūsų tai būtų?

- Pradedate nuo sudėtingų klausimų. Psichų mūsų komandoje pakanka, todėl neturiu žalio supratimo.

- Gal dabar bus lengviau. Abu „Trakų“ vartininkai per rungtynes užsidirba raudonas korteles. Kuris iš aikštės žaidėjų stotų į vartus?

- Albertas Rybakas („Trakų“ vartininkų treneris) sako, kad mano ateitis vartuose, tad būtų nebloga proga savo ateitį išbandyti.

- Įsivaizduok, kad A lyga sugalvoja naują šou „Pokalbiai su teisėjais“. Kas būtų šio šou laimėtojas?

- Kad ir kaip norėčiau, prieš Jurijų Mamajevą neturėčiau jokių šansų (šypsosi). Patikėkite, niekas neturėtų. Jis pas mus ginčų čempionas (juokiasi).

- O kas liptų pirmas į sceną, jei komanda būtų pakviesta į karaoke vakarėlį?

- Zasavickis. Čigonai mėgsta dainuoti.

- Praėjusį sezoną komandos siela buvo išrinktas Ronaldas Solominas. Tačiau jo komandoje nebėra. Kas verčiausias šiemet laimėti šį titulą?

- Šiandien į šį klausimą dar per sunku atsakyti. Net neįsivaizduoju, ką pasirinks komanda.

- Ką tokio padarytum sau ar su savimi, jei „Trakai“ taptų čempionais?

- Pradėkime nuo to, kad aš tikiu tuo, jog „Trakai“ gali tapti čempionais. Tad ar protinga sugalvoti kvailą pažadą? Ūsų aš neturiu, galvos dažyti nenoriu, nusiskusti plikai taip pat. Tad jeigu tapsime čempionais, pažadu nesiskusti plaukų plikai.

- Pažadėk ką nors ir komandos draugams: Davidui Aršakianui, J. Mamajevui ir Lukui Kochanauskui.

- Jeigu tapsime čempionais, D. Aršakianui pažadu bilietą į vieną galą, o J. Mamajevui dviejų dienų ekskursiją. Jie žino kur (juokiasi). O ką čia pažadėjus L. Kochanauskui? Nežinau. Reikės jo paties paklausti.

- Įsivaizduok situaciją. D. Aršakianas, D. Rekišas ir Nerijus Valskis prieš paskutinį turą yra įmušę vienodai įvarčių ir visi trys pretenduoja tapti rezultatyviausiu A lygos žaidėju. Tu turi galimybę pasirinkti. Kam suteiktum galimybę pelnyti lemiamą įvartį?

- Nei vienam – juk jie nemoka mušti įvarčių. Aš nei vienu iš jų nepasitikiu, tad viską išspręsčiau pats. Nusivaryčiau kamuolį iki vartų ir garantuotai įmuščiau.

- Jeigu būtų galimybė pasirinkti: daugiausiai įvarčių lygoje pelniusi komanda ar mažiausiai praleidusi. Kurią rinktumeisi?

- Tą, kuri daugiausiai įmuša. Matematika paprasta – kas daugiau įmuša, tas laimi.

- Artėja UEFA Europos lygos turnyras. Įsivaizduok, kad yra dvi galimybės: varžovas iš Baltarusijos, kurį įmanoma įveikti, ir varžovas iš Anglijos, kurio beveik nėra galimybių įveikti. Kurį rinktumeisi?

- Komandą iš Anglijos.