Brazilams net teko vytis varžovus, kurie antro kėlinio pradžioje po Dario Lezcano (40-ą min.) ir Edgaro Benitezo (49-ą min.) smūgių pirmavo 2:0. Santykį 79-ą min. sušvelnino Rocardo Oliveira, o rezultatą jau per teisėjo kompensuotą laiką 92-ą min. spėjo išlyginti Dani Alvesas.

Kitose rungtynėse Urugvajus 1:0 (0:0) įveikė Perų, o pergalingą įvartį 53-ią min. įmušė Edinsonas Cavani. Urugvajus po šios pergalės pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Argentina namuose 2:0 (2:0) laimėjo prieš Boliviją. Argentiniečių gretose pasižymėjo Gabrielis Mercado (20-ą) ir Lionelis Messi (30-ą min.) iš 11 metrų baudinio.

Čilė svečiuose įrodė pranašumą prieš Venesuelą 4:1 (1:1). Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Mauricio Pinilla (33-ią ir 52-ą min.) ir Arturo Vidalis (72-ą ir 92-ą min.). Venesuela pirmavo po Romulo Otero smūgio (9-ą min.).

Pirmą pralaimėjimą turnyre patyrė Ekvadoras, svečiuose 1:3 (0:1) nusileidęs Kolumbijai. Du įvarčius kolumbiečiams pelnė Carlosas Bacca (15-ą ir 67-ą min.), vieną – Sebastianas Perezas (48-ą min.), o vienintelį svečiams – Michaelas Arroyo (90-ą min.).

Paragvajus 2 - 2 Brazilija

40' Dario Lezcano [1 - 0]
49' Edgar Benitez [2 - 0]
79' Ricardo Oliveira [2 - 1]
90+2' Dani Alves [2 - 2]

Urugvajus 1 - 0 Peru

53' Edinson Cavani [1 - 0]

Argentina 2 - 0 Bolivija

20' Gabriel Mercado [1 - 0]
30' Lionel Messi [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Venesuela 1 - 4 Čilė

9' Romulo Otero [1 - 0]
33' Mauricio Pinilla [1 - 1]
52' Mauricio Pinilla [1 - 2]
72' Arturo Vidal [1 - 3]
90+2' Arturo Vidal [1 - 4]

Kolumbija 3 - 1 Ekvadoras

15' Carlos Bacca [1 - 0]
48' Sebastian Perez [2 - 0]
67' Carlos Bacca [3 - 0]
90' Michael Arroyo [3 - 1]