Atkaklios kovos neišvydome. „Borussia“ futbolininkai namuose sutriuškino svečius iš Londono 3:0 (1:0) ir paklojo tvirtus pagrindus bendrai pergalei aštuntfinalio serijoje. Du įvarčius Dortmundo ekipai pelnė Marco Reusas, vieną - įmušė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Kitose rungtynėse Donecko „Šachtar“ klubas savo aikštėje nugalėjo Briuselio „Anderlecht“ ekipą iš Belgijos 3:1 (2:0). Įvarčius Ukrainos komandai pelnė brazilai Taisonas (21-ą) ir Eduardo (80-ą min.) bei Aleksandras Kučeras (24-ą min.). Santykį 68-ą min. buvo sušvelninęs Frankas Acheampongas.

Trečiame susitikime Stambulo „Fenerbahce“ klubas savo aikštėje 1:0 (0:0) laimėjo prieš „Braga“ ekipą iš Portugalijos, o pergalingą įvartį Mehmetas Topalas pasiekė 82-ą min. Ar šios persvaros užteks bendrai turkų pergalei paaiškės po savaitės Bragoje.

Nuobodžiausias mačas tarp „Basel“ ir „Sevilla“ klubų Šveicarijoje baigėsi be įvarčių 0:0, o labiausiai įsiminė svečio iš Sevilijos Steveno N'Zonzi raudona kortelė 87-ą min.

Pirmos vakaro dalies rezultatai:

Dortmundo „Borussia“ (Vokietija) 3 - 0 Londono „Tottenham“ (Anglija);

30' Pierre-Emerick Aubameyang [1 - 0]
61' Marco Reus [2 - 0]
70' Marco Reus [3 - 0]

„Basel“ (Šveicarija) 0 - 0 „Sevilla“ (Ispanija);

87' Steven N'Zonzi („Sevilla“) - raudona kortelė

Stambulo „Fenerbahce“ (Turkija) 1 - 0 „Braga“ (Portugalija);

82' Mehmet Topal [1 - 0]

Donecko „Šachtar“ (Ukraina) 3 - 1 Briuselio „Anderlecht“ (Belgija).

21' Taison [1 - 0]
24' Aleksandr Kučer [2 - 0]
68' Frank Acheampong [2 - 1]
80' Eduardo [3 - 1]

Antroje vakaro dalyje žiūrovų laukė dar ketverios rungtynės - dvejos jų tikrai gniaužė kvapą. Anglijos klubų - „Liverpool“ ir „Manchester United“ - dvikovos niekada nebūna formalios. Tai principiniai varžovai, kurie aikštėje negaili vieni kitų. „Liverpool“ namuose nugalėjo svečius iš Mančesterio 2:0 (1:0). Įvarčius pelnė Danielis Sturridge'as 20-ą min. iš 11 metrų baudinio ir Roberto Firmino 73-ią min.

Kita pora buvo taip pat ne mažiau intriguojanti. Ispanijos nacionalinio regiono - Baskų krašto - atstovai Bilbao „Athletic“ futbolininkai namuose priėmė „Valencia“ komandą, kuriai vienintelė išeitis išgelbėti tragišką sezoną yra iškovoti Europos taurę ir su ja patekti į Čempionų lygą. Tačiau pergalę minimaliu skirtumu 1:0 šventė baskai, o pergalingą įvartį Raulis Garcia pasiekė 20-ą min.

Trečiame mače Prahos „Sparta“ ir Romos „Lazio“ klubai Čekijos sostinėje išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1). Čekai 13-ą min. pirmavo po Martino Frydeko smūgio, bet 38-ą min. iatalas Marco Parolo santykį išlygino.

Paskutinėje dvikovoje ispanų „Villarreal“ savo aikštėje 2:0 (1:0) įrodė pranašumą prieš Leverkūzeno „Bayer“ ekipą. Dubliu pasižymėjo
Cedric Bakambu 4-ą ir 56-ą min. Svečių iš Vokietijos žaidėjui Tinui Jedvajui 95-ą min. buvo parodyta raudona kortelė.

Antros vakaro dalies rezultatai:

„Liverpool“ (Anglija) 2 - 0 „Manchester United“ (Anglija);

20' Daniel Sturridge [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
73' Roberto Firmino [2 - 0]

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) 1 - 0 „Valencia“ (Ispanija);

20' Raul Garcia [1 - 0]

Prahos „Sparta“ (Čekija) 1 - 1 Romos „Lazio“ (Italija);

13' Martin Frydek [1 - 0]
38' Marco Parolo [1 - 1]

„Villarreal“ (Ispanija) 2 - 0 Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija).

4' Cedric Bakambu [1 - 0]
56' Cedric Bakambu [2 - 0]

90+5' Tin Jedvaj („Bayer“) - raudona kortelė

Atsakomos aštuntfinalio rungtynės po savaitės - kovo 17-ą dieną. 2015-2016 metų sezono Europos lygos turnyro nugalėtojas gegužės 18-ą dieną paaiškės Bazelyje (Šveicarija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (88)