Pirmo kėlinio pabaigoje svečiuose žaidusius Arsene'o Wengero auklėtinius į priekį išvedė tikslų smūgį atlikęs Aaronas Ramsey. Tiesa, iškart po pertraukos visas kortas „Arsenal“ komandai sumaišė raudoną kortelę prieš save išvydęs Francis Coquelinas.

Kiekybine persvara pasinaudoję „Tottenham“ futbolininkai vos per tris minutes sugebėjo svarstykles pasverti savo naudai – po įvartį įmušė Toby Alderweireldas ir Harry Kane'as.

Vis tik net ir mažumoje žaidę „kanonieriai“ sugebėjo išsigelbėti – lygiąsias išplėšusį įvartį 76-ąją mačo minutę pelnė Alexis Sanchezas.

Po tašką pasidalinusios komandos ir toliau išsaugojo savo pozicijas: „Tottenham“ (55 tšk.) rikiuojasi antroje, o „Arsenal“ (52 tšk.) – trečioje vietoje.

Londono derbis

Šiuo rezultatu labiausiai džiaugiasi šio sezono stebukladariai, lygoje pirmaujantys, „Leicester City“ (60 tšk.) futbolininkai, kurie išvykoje 1:0 palaužė „Watford“ ekipą ir prieš artimiausius persekiotojus susikrovė 5 taškų persvarą.

„Tottenham Hotspur“ 2 – 2 „Arsenal“
39' [0 – 1] Aaron Ramsey
55' Francis Coquelin („Arsenal“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
60' [1 – 1] Toby Alderweireld
62' [2 – 1] Harry Kane
76' [2 – 2] Alexis Sanchez

„Chelsea“ 1 – 1 „Stoke City“
39' [1 – 0] Bertrand Traore
85' [1 – 1] Mame Biram Diouf

„Everton“ 2 – 3 „West Ham United“
13' [1 – 0] Romelu Lukaku
34' Kevin Mirallas („Everton“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
56' [2 – 0] Aaron Lennon
69' Romelu Lukaku („Everton“) nerealizavo 11 metrų baudinio
79' [2 – 1] Michail Antonio
82' [2 – 2] Diafra Sakho
90' [2 – 3] Dimitri Payet

„Manchester City“ 4 – 0 „Aston Villa“
48' [1 – 0] Yaya Toure
50' [2 – 0] Sergio Aguero
60' [3 – 0] Sergio Aguero
66' [4 – 0] Raheem Sterling
Sergio Aguero („Man City“)

„Newcastle United“ 0 – 3 „AFC Bournemouth“
28' [0 – 1] Steven Taylor (į savus vartus)
70' [0 – 2] Joshua King
80' [1 – 2] Ayoze Perez
90+2' [0 – 3] Charlie Daniels

„Southampton“ 1 – 1 „Sunderland“
79' Jose Miguel Fonte („Southampton“) gavo raudoną kortelę
85' [0 – 1] Jermain Defoe
90+3' [1 – 1] Virgil van Dijk

„Swansea City“ 1 – 0 „Norwich City“
61' [1 – 0] Gylfi Sigurdsson

„Watford“ 0 – 1 „Leicester City“
56' [0 – 1] Riyad Mahrez