Svečiai pirmavo po 26 min. Jairo pelnyto įvarčio, tačiau 65 min. rezultatą išlygino Arjenas Robbenas. Visgi paskutinis žodis priklausė – 86 min. pasižymėjo ir sensacingą pergalę išplėšė puolėjas iš Kolumbijos Jhonas Cordoba.

Šias rungtynes stadione stebėjo ir naujasis Lietuvos rinktinės treneris Edgaras Jankauskas, kuris šiuo metu stažuojasi „Bayern“ komandoje, stebi jos treniruotes ir bendrauja bei dalinasi patirtimi tiek su Pepu Guardiola, tiek su bavarų žaidėjas.

Beje, tai buvo tik antroji „Bayern“ (62 taškai) nesėkmė šį sezoną ir pirma savo aikštėje.

Šiuo kluptelėjimu pasinaudojo Dortmundo „Borussia“ (57 tšk.), kuris svečiuose 2:0 (1:0) nugalėjo „Darmstadt“ ekipą ir savo atsilikimą nuo bavarų sumažino iki 5 taškų.

Rungtynės:

Vokietijos „Bundesliga“

Lėverkuzeno „Bayer“ 1 – 4 Brėmeno „Werder“
5' [0 – 1] Fin Bartels
55' [0 – 2] Claudio Pizarro
65' [0 – 3] Claudio Pizarro (11 m)
69' [1 – 3] Papy Djilobodji (į savo vartus)
83' [1 – 4] Claudio Pizarro

Miuncheno „Bayern“ 1 – 2 „Mainz 05“
26' [0 – 1] Jairo
65' [1 – 1] Arjen Robben
86' [1 – 2] Jhon Cordoba

„Moenchengladbach“ 4 – 0 „Vfb Stuttgart“
16' [1 – 0] Thorgan Hazard
54' [2 – 0] Thorgan Hazard
68' [3 – 0] Patrick Herrmann
90+1' [4 – 0] Kevin Grosskreutz (į savo vartus)

„Darmstadt“ 0 – 2 Dortmundo „Borussia“
38' [0 – 1] Adrian Ramos
53' [0 – 2] Eric Durm

Berlyno „Hertha“ 2 – 0 Frankfurto „Eintracht“
64' [1 – 0] Mitchell Weise
78' [2 – 0] Salomon Kalou

„Hoffenheim“ 2 – 1 „Augsburg“
25' [1 – 0] Kevin Volland
40' [1 – 1] Paul Verhaegh (11 m)
81' [2 – 1] Mark Uth

Gelzenkircheno „Schalke 04“ 3 – 2 „Hamburger SV“
4' [0 – 1] Nicolai Mueller
38' [1 – 1] Max Meyer
66' [2 – 1] Klaas Jan Huntelaar
77' [3 – 1] Alessandro Schoepf
90+1' [3 – 2] Gojko Kačar

45' Johan Djourou („Hamburger SV“) parodyta raudona kortelė