Iki 20-osios min. vyko apylygė kova. Įpusėjus kėliniui prakiuro varžovų gynyba. Iki pertraukos taikliai smūgiavo Donatas Kazlauskas, Andrius Bartkus ir Kazimieras Gnedojus – 3:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui skirtumą iki 4:0 padidino Evaldas Razulis. Vėliau varžovų žaidėjas Armenas Mikaelianas pasiekė garbės įvartį.

Tai buvo antroji akistata su Armėnijos komanda per pastaruosius dvejus metus. Pernai klaipėdiečiai rungtynes su Jerevano „Mika“ baigė lygiosiomis – 1:1.

Sekmadienį „Atlantas“ grįš į Lietuvą ir namie tęs pasirengimą sezonui.

„Gerai padirbėjome Kipre. Esu patenkintas kaip vyrai plušėjo. Atlikome visas užduotis, kurias buvo susiplanavę“, – nuveiktais darbais Viduržemio jūros valstybėje pasidžiaugė klaipėdiečių vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija.

Pirmąsias 2016 metų Lietuvos čempionato rungtynes pastarųjų trejų metų prizininkai žais kovo 5 dieną Klaipėdoje su Kauno „Stumbru“.