Vokietijos „Bundeslygos“ naujas - 21-as turas - prasidėjo Mainz“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ klubų maču. Aikštės šeimininkai šventė pergalę 2:1 (1:0). Įvarčius Mainco ekipai pelnė prancūzas Gaetanas Bussmannas ir austras Julianas Baumgartlingeris. Svečių gretose santykį išlyginęs buvo marokietis Junesas Belhanda.

„Mainz“ klubas pakilo į penktą vietą, o „Schalke“ ekipa yra laipteliu aukščiau.

Vokietijos „Bundeslygos“ rezultatas:

„Mainz“ 2 - 1 Gelzenkircheno „Schalke“

33' Gaetan Bussmann [1 - 0]
46' Younes Belhanda [1 - 1]
79' Julian Baumgartlinger [2 - 1]

Prancūzijoje - „Rennes“ kyla į penkta vietą

Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybių 26-o turo pirmame susitikime penktadienį „Rennes“ klubas namuose įveikė „Angers“ komandą 1:0 (0:0). Įdomu tai, kad pergalingą įvartį jau 92-ą min. į savo vartus įsimušė svečių žaidėjas iš Kongo Arnoldas Bouka Moutou. Po pergalės „Rennes“ futbolininkai šoktelėjo iš 9-os net į 5-ą vietą, viena pozicija žemiau palikdami „Angers“ ekipą.

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatas:

„Rennes“ 1 - 0 „Angers“

90+2' Arnold Bouka Moutou [1 - 0] („Angers“, į savo vartus)

Ispanijoje - kovingos ir rezultatyvios lygiosios

Ispanijos „Primera“ diviziono 24-ame ture Chichono „Sporting“ klubas savo aikštėje priėmė Madrido „Rayo Vallecano“ ekipą. Dvikova baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:1). Aikštės šeimininkai dukart pirmavo po Miguelio Guerrero ir kroato Aleno Halilovičiaus smūgių, bet svečiams iš Madrido Miku ir Jozabedo Sanchezo įvarčiai leido išlyginti santykį. Abi komandos liko 15-oje ir 16-oje vietose.

Ispanijos „Primera“ lygos rezultatas:

Chichono „Sporting“ 2 - 2 Madrido „Rayo Vallecano“

5' Miguel Guerrero [1 - 0]
39' Miku [1 - 1]
45+1' Alen Halilovič [2 - 1]
58' Jozabed Sanchez [2 - 2]

Italijoje - Romos klubo pergalė svečiuose

Italijos „Serie A“ lygos 25-o turo antrame mače „Carpi“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje pralaimėjo „AS Roma“ klubui 1:3 (0:0). Sostinės atstovai, kuriems įvarčius pelnė Lucas Digne, bosnis Edinas Džeko ir egiptietis Mohamedas Salah, iškovojo 13-ą pergalę, surinko 47 taškus ir pakilo net į trečią vietą.

„Carpi“ ekipos gretose santykį buvo išlyginęs Kevinas Lasagna. Aikštės šeimininkai su 19 taškų rikiuojasi vos 18-i.

Italijos „Serie A“ rezultatas:

„Carpi“ 1 - 3 „AS Roma“

56' Lucas Digne [0 - 1]
61' Kevin Lasagna [1 - 1]
84' Edin Džeko [1 - 2]
86' Mohamed Salah [1 - 3]