Pirmas mačas Liverpulyje baigėsi be įvarčių 0:0.

Pirmo kėlinio pabaigoje 45-ą min. londoniečius į priekį išvedė Michealas Antonio, bet tuoj po pertraukos, 48-ą min., brazilas Philippe'as Coutinho santykį išlygino. Per likusį antro kėlinio laiką abiems komandoms pasižymėti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą. Kai jai rodėsi, jog mačo nugalėtoją turės lemti baudiniai, pergalingą įvartį 121-ą min. įmušė „West Ham“ klubo žaidėjas iš Italijos Angelo Ogbonna - 2:1. Jis po baudos smūgio aukštai pašokęs galva nukreipė kamuolį į tinklą.

Anglijos FA taurės turnyro rezultatas:

„West Ham“*** 2 - 1 Liverpool“, - po pratęsimo (1:0, 0:1, 1:0).

45' Michail Antonio [1 - 0]
48' Philippe Coutinho [1 - 1]
120+1' Angelo Ogbonna [2 - 1]

*** - pateko į aštuntfinalį

"West Ham" ir "Liverpool" kovojo negailėdami vieni kitų

Prancūzijos taurės turnyre - „Granville“ ir „Sochaux“ staigmenos

Prancūzijos taurės „Coupe de France“ turnyre antradienį prasidėjo aštuntfinalio etapas. Buvo sužaistos trejos rungtynės, kuriose žemesnių lygų klubus egzaminavo aukštesnio pajėgumo komandos.

Mėgėjų II lygos A grupės (penkto pagal pajėgumą šalies diviziono, CFA-2 gr. A) ekipa „Granville“ namuose kovojo su antros lygos („Ligue 2“) „Bourg Peronnas“ futbolininkais. Čia prireikė ir pratęsimo, kuriame triumfavo mėgėjai - 1:0 (0:0, 0:0). Pergalingą įvartį 98-ą min. pelnė Tommy Unterreineris.

Penktos lygos (CFA-2, gr. H) „Saint-Malo“ komanda savo aikštėje priėmė elito diviziono („Ligue 1“) „GFC Ajaccio“ klubą ir pralaimėjo svečiams tik po atkaklios kovos 1:2 (1:0), nors beveik pusantro kėlinio pirmavo.

Dar vieni „Ligue 2“ atstovai „Sochaux“ futbolininkai savo žiūrovų akivaizdoje jėgas išbandė su aukščiausio diviziono „Monaco“ klubu ir jį eliminavo rezultatu 2:1 (1:1).

Prancūzijos „Coupe de France“ rezultatai:

„Granville“ (CFA2A)*** 1 - 0 „Bourg Peronnas“ (II), - po pratęsimo.

98' Tommy Untereiner [1 - 0]

„Saint-Malo“ (CFA2H) 1 - 2 „GFC Ajaccio“***.

33' Steven Creach [1 - 0]
62' Kevin Mayi [1 - 1]
78' Khalid Boutaib [1 - 2]

„Sochaux“ (II)*** 2 - 1 „Monaco“.

19' Florian Martin [1 - 0]
38' Tiemoue Bakayoko [1 - 1]
56' Hadi Sacko [2 - 1]