Jau 5-ą min. G. Arlauskis praleido įvartį, kai jį smūgiu iš baudos aikštelės prieigų nuginklavo vienas prieš vartus išbėgęs Jonathas. 8-ą min. svečiai jau pirmavo 2:0. Rubenas Pardo perdavimu surado Carlosą Velą ir pastarasis vienas atsidūręs baudos aikštelėje gražiai kairia koja permetė kamuolį per pasitikti priešininką išbėgusį G. Arlauskį. Abu įvarčiai buvo labai panašūs.

Mūsiškis po pirmo kėlinio buvo pakeistas. Dauguma „Espanyol“ aistruolių pustuščiame stadione šia žinią sutiko ovacijomis.

Tai buvo antras G. Arlauskio mačas Ispanijos pirmenybėse. Pirmose savo rungtynėse beveik prieš savaitę Madride telšiškis praleido šešis „Real“ futbolininkų įvarčius (0:6). Iš viso per tris kėlinius ir žaistas 135 minutes G. Arlauskis praleido 8 įvarčius.

Tiesa, G. Arlauskį pakeitusiam Pau Lopezui sekėsi ne ką geriau. Jis du įvarčius praleido per 10 min. 52-ą min. Mikelis Oyarzabalis iššoko vienas prieš vartininką ir lengvai įmušė trečią įvartį, o 55-ą min. po kampinio Diego Reyesas galva nukreipė kamuolį į tinklą.

Tai, kad „Espanyol“ pralaimėjimai nėra vien vartininkų problema įrodo faktas, kad Barselonos klubas pirmą smūgį link priešininkų vartų atliko tik 68-ą, o į vartų plotą pataikė vos 74-ą min.!

Aikštės šeimininkų triuškinimą 90-ą min. baigė jau minėtas Jonathas - 5:0.

„Espanyol“ su 22 taškais užima 17-ą turnyro lentelės vietą, bet juos tik 1 taškas skiria nuo iškritimo zonos. Naujas dabartinis G. Arlauskio atstovaujamas klubas nelaimėjo paskutinių septynerių lygos rungtynių, o pergalės džiaugsmą patyrė dar prieš Kalėdas.

Spėjama, kad trenerį iš Rumunijos Canstatiną Galčą gali pakeisti Joahuinas Caparrosas.

San Sebastiano komanda yra surinkusi 27 taškus ir pakilo į 11-ą poziciją.

Rezultatas:

„Espanyol“ 0 - 5 „Real Sociedad“

5' Jonathas [0 - 1]
8' Carlos Vela [0 - 2]
52' Mikel Oyarzabal [0 - 3]
55' Diego Reyes [0 - 4]
90' Jonathas [0 - 5]

„Espanyol“: Giedrius Arlauskis (46' Pau Lopezas); Javi Lopezas, Alvaro Gonzalezas, Michaelis Ciani, Juanas Faraelis Fuentesas (54' Salva Sevilla); Pape Diopas, Joanas Jordanas, Hernanas Perezas (46' Burgui), Victoras Alvarezas; Marco Asensio ir Gerardas Moreno.

„Real Sociedad“: Geronimo Rulli; Mikelis Gonzalezas, Inigo Martinezas, Joseba Zaldua, Hectoras Hernandezas (82' Alberto De La Bella), Asieras Illarramendi, Diego Reyesas (72' Xabi Prieto), Rubenas Pardo, Mikelis Oyarzabalis (76' Bruma), Carlosas Vela ir Jonathas.