Pirme kėlinyje situaciją aikštėje kontroliavo kauniečiai. Svečiai iš Lenkijos staigiais ir dažnais perdavimais vertė „Stumbro“ futbolininkus aktyviai dirbti gynyboje, tačiau pastarieji susitvarkė su užduotimis saugant savo vartus ir patys nemažai laiko praleisdavo puolime. Dar kėlinio pradžioje itin gerą progą pelnyti įvartį turėjo E. Skripkinas, tačiau jo galingai smūgiuotas kamuolys sudrebino vartų skersinį.

Kaip ir šios, taip ir kitų potencialiai pavojingų situacijų Kauno komandai realizuoti nepavyko, o kėliniui artėjant link pabaigos, treneris D. Gvildys dar buvo priverstas pakeisti susižeidusį R. Vėževičių.

Antroje rungtynių dalyje „Stumbras“ dar labiau suaktyvino puolimą, kuriame reidais dešiniuoju kraštu varžovus terorizavo K. Upstas, tačiau tuo pačiu varžovams buvo atverta daugiau kelių link „Stumbro“ vartų, kuo nemažai laisvės turėję „Wigry“ futbolininkai, ypatingai antroje kėlinio dalyje, ėmė naudotis. Bene pavojingiausią jų smūgį kontratakuojant atrėmė Kauno komandos vartininkas E. A. Ridley.

Tuo tarpu daugiausiai greitomis atakomis varžovų vartus puolę kauniečiai sukūrė nemažai pavojingų momentų, tačiau nei K. Janoniui, nei E. Skripkinui, turėjusiems geriausias progas pasižymėti, to padaryti nepavyko. Kieta ir vyriška kova išsiskyrusiose rungtynėse įvarčių nebuvo pelnyta.

„Stumbras“ rungtynes pradėjo šia sudėtimi: R. Vėževičius, K. Janonis, E. Skripkinas, M. Zaleckis, R. Sadauskas, A. Bareikis, L. Čerkauskas bei 4 komandos peržiūroje dalyvaujantys žaidėjai: vartininkas E. A. Ridley, H. Michuie, L. Baranauskas ir tik ketvirtadienį į Kauną atvykęs gynėjas iš Baltarusijos I. Maltsev.

Po keitimų aikštėje pasirodė K. Upstas, dar vienas peržiūroje dalyvaujantis legionierius – saugo pozicijoje rungtyniaujantis kroatas I. Belus, R. Blaževičius, L. Jurevičius ir V. Žemaitis. „Stumbras“ šioje rungtynėse vertėsi be 5 praėjusį sezoną svarbų vaidmenį komandoje vaidinusių žaidėjų, tarp jų ir rezultatyviausio savo atstovo – A. Rimkevičiaus.

Antradienį „Stumbras“ Kaune priims pernai 4-ą vietą LFF I lygoje užėmusį Kazlų Rūdos „Šilą“. Rungtynių pradžia – 14:00 val.