Alvaro Morata pasižymėjo dukart (36-ą ir 63-ią min.), o dar vieną įvartį įmušė Paulo Dybala (83-ią min.).

70-ą min. iš aikštės buvo išvytas „Inter“ ekipos futbolininkas Jeisonas Murillo.

Atsakoma dvikova Milane vyks kovo 2-ą d.

„Coppa Italia“ turnyro rezultatas:

Turino „Juventus“ 3 - 0 Milano „Inter“

36' Alvaro Morata [1 - 0]
63' Alvaro Morata [2 - 0]
83' Paulo Dybala [3 - 0]

70' Jeison Murillo („Inter“) - raudona kortelė

Kito pusfinalio pirmame mače antradienį „AC Milan“ klubas svečiuose - Turino Olimpiniame stadione - susitiko su trečios pagal pajėgumą („Lego Pro A“) lygos „Alessandria“ komanda, įveikė priešininkus 1:0 (1:0) ir taip pat žingsneliu priartėjo prie finalo. Vienintelį ir pergalingą įvartį Mario Balotelli pelnė 43-ią min. iš 11 metrų baudinio.

Ispanijoje į pusfinalį pateko „Barcelona“ ir „Celta“

Ispanijos taurės („Copa del Rey“) turnyre trečiadienį buvo žaidžiamos ketvirtfinalio etapo dvejos atsakomos rungtynės. Madrido „Atletico“ klubas namuose kovojo su Vigo „Celta“ komanda ir pralaimėjo svečiams 2:3 (1:1). Pirmas mačas Vigo mieste baigėsi be įvarčių 0:0, todėl į pusfinalį keliauja „Celta“.

Vėliausiai prasidėjusiame mače „Barcelona“ klubas su visu savo žvaigždynu sudėtyje namuose gana sunkiai palaužė Bilbao „Athletic“ futbolininkų pranašumą 3:1 (0:1). Svečiai iš Baskų krašto 11 min. net pirmavo po Inaki Williamso smūgio. Luisas Suarezas tik 53-ią min. išlygino skirtumą. Rungtynių pabaigoje Gerardo Pique ir Neymaro įvarčiai 82-ą ir 91-ą min. viską sugrąžino į savo vietas. Katalonai svečiuose taip pat buvo pajėgesni 2:1.

„Copa del Rey“ turnyro rezultatas:

Madrid „Atletico“ 2 - 3 Vigo „Celta“*** (pirmas mačas - 0:0).

22' Pablo Pedro Hernandez [0 - 1]
29' Antoine Griezmann [1 - 1]
56' John Guidetti [1 - 2]
64' Pablo Pedro Hernandez [1 - 3]
81' Angel Correa [2 - 3]

„Barcelona“*** 3 - 1 Bilbao „Athletic“ (pirmas mačas - 2:1).

11' Inaki Williams [0 - 1]
53' Luis Suarez [1 - 1]
82' Gerard Pique [2 - 1]
90+1' Neymar [3 - 1]