90-tą minutę Evertono komandai įvartį įmušė Ramiro Mori ir išvedė svečius į priekį 3:2. Visgi „Chelsea“ nepasidavė – aštuntą pridėto laiko minutę Johnas Terry įmušė išlyginamąjį įvartį ir taip pabaigė mačą.

Tačiau lemiamas J. Terry įvartis sukėlė daug kalbų – sirgaliai piktinasi ir kaltina teisėjus, kurie neužfiksavo aiškios nuošalės.

„Chelsea“ ekipai įvarčius taip pat įmušė Diego Costa (64 min.) bei Cescas Fabregasas (66 min.). Tuo metu Evertono klubas 50 minutę gavo dovanėlę nuo to paties J. Terry, kuris įsimušė sau į vartus. Pralaimėtojams taip pat įmušė Stevenas Peinaaras (81 min.).

Kitose rungtynėse Londono „Crystal Palace“ komandą namie 4:0 (2:0) sutriuškinę Mančesterio „Man City“ futbolininkai pakilo į pirmą vietą.

„Man City“ vadeles į savo rankas pasiėmė jau pirmoje mačo pusėje. 22-ą minutę pasižymėjo Fabianas Delphas, 41-ą – Sergio Aguero.

Po pertraukos „Crystal Palace“ atsitiesti nepavyko – 68-ą minutę dar kartą pasižymėjo S. Aguero, o vinį į karstą įkalė Jesusas Navasas.

Po šios pergalės „Manchester City“ savo sąskaitoje turi 43 taškus bei iš pirmosios lentelės vietos išstūmė Londono „Arsenal“ klubą, turintį tiek pat taškų. Trečioje vietoje esanti Leičesterio „Leicester City“ komanda taip pat turi 43 taškus.

Kiti rezultatai:

„Totthenham Hotspur“ 4 – 1 „Sunderland“
40' [0 – 1] Patrickas van Aanholtas
42' [1 – 1] Christianas Eriksenas
59' [2 – 1] Moussa Dembele
67' [3 – 1] Christianas Eriksenas
79' [4 – 1] Harry Kane‘as (iš 11 metrų baudinio)

„Bournemouth“ 3 – 0 „Norwich“
10' [1 – 0] Danas Goslingas
54' [2 – 0] Charlie Danielsas (iš 11 metrų baudinio)
75' [3 – 0] Benikas Afobe

„New Castle United“ 2 – 1 „West Ham“
6' [1 – 0] Ayoze Perezas
15' [2 – 0] Georginio Wijnaldumas
49' [2 – 1] Nikica Jelavičius

„Southampton“ 3 – 0 „West Brom“
5' [1 – 0] Jamesas Wardas-Prowse‘as
35' [2 – 0] Jamesas Wardas-Prowse‘as (iš 11 metrų baudinio)
72' [3 – 0] Dušanas Tadičius

„Aston Villa“ 1 – 1 „Leicester“
28' [0 – 1] Shinji Okazaki
75' [1 – 1] Rudy Gestede‘as

20.Aston Villa22261418:3812

Tuo metu Italijos „Serie A“ lygoje užfiksuotos kiek netikėtos lygiosios. Puikią progą į turnyro lentelės pirmą vietą pakilti turėję Milano „Inter“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis su „Atalanta“ komanda.

Šiame mače įvyko kiek keistokas įvarčių apsikeitimas – 17 minutę Jeisonas Murillo įsimušė į savo vartus ir leido „Inter“ išsiveržti į priekį 1:0. Visgi vos po 8 minučių lygiai tas pats atsitiko ir kitoje aikštės pusėje – į savo vartus kamuolį pasiuntė Rafaelis Toloi.

Per likusį laiko abiem komandoms nepavyko pelnyti įvarčių.

„Torino“ 4 – 2 „Frosinone“
9' [1 – 0] Ciro Immobile
33' [1 – 1] Paolo Sammarco (iš 11 metrų)
37' [2 – 1] Andrea Belotti
41' [3 – 1] Andrea Belotti
82' [4 – 1] Marco Benassi

„Napoli“ 3 – 1 „Sassuolo“
3' [0 – 1] Diego Falcinelli (iš 11 metrų)
19' [1 – 1] Jose Callejonas
42' [2 – 1] Gonzalo Higuainas
90+3' [3 – 1] Gonzalo Higuainas