Antroje pozicijoje esantys aukščiausios lygos debiutantai „Angers“ futbolininkai beveik visas rungtynes pirmavo 1:0 po Pierricko Capelle'o įvarčio 24-ą minutę, bet dvikovos pabaigoje 80-ą ir 84-ą minutėmis Hatemas Ben Arfa dviem taikliais smūgiais po 11 metrų baudinių išplėšė pergalę aikštės šeimininkams.

Pierrickas Capelle'as džiaugiasi įvarčiu

Svečiai po pralaimėjimo su 34 taškais liko antri, bet juos persekiojanti „Nice“ ekipa ir „Monaco“ klubas atsilieka tik vienu tašku.

Pirmenybėse užtikrintai pirmauja nė vieno pralaimėjimo neturintis „Paris Saint Germain“ klubas (54 tšk.).

Rezultatas:

„Nice“ 2 - 1 „Angers“

24' Pierrick Capelle [0 - 1]
80' Hatem Ben Arfa [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
84' Hatem Ben Arfa [2 - 1] (iš 11 metrų baudinio)