„Liverpool“ ekipa dukart pirmavo (1:0 ir 2:1) po Roberto Firmino smūgių 10-ą ir 18-ą min. Svečiai iš Londono po dviejų Olivier Giroud (25-ą ir 55-ą) ir vieno Aarono Ramsey (14-ą min.) įvarčių persvėrė santykį (2:3). Aikštės šeimininkai lygiąsias išplėšė 90-ą min., kai įvartį įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Joe Allenas.

Sezono išsišokėlis „Leicester“ klubas svečiuose nugalėjo Londono „Tottenham“ komandą 1:0 (0:0), o pergalingą įvartį Robertas Huthas pasiekė 83-ią min. Lesterio ekipa taškais (po 43) pasivijo „kanonierius“, bet nusileidžia konkurentams tik pagal įvarčių santykį.

Lyderius taip pat persekiojantis „Manchester City“ klubas namuose sužaidė be įvarčių 0:0 su Liverpulio „Everton“ ekipa ir barstė taškus.

Tęsiasi Londono „Chelsea“ komandos nesėkmingas sezonas. Šįkart „mėlynieji“ namuose taikiai 2:2 (1:1) išsiskyrė su „West Bromwich Albion“ futbolininkais ir liko tik 14-oje vietoje.

„Watford“ ekipa su Giedriumi Arlauskiu ant atsarginių suolo svečiuose pralaimėjo „Southampton“ komandai 0:2 (0:1).

Liverpool“ 3 - 3 Londono „Arsenal“

10' Roberto Firmino [1 - 0]
14' Aaron Ramsey [1 - 1]
18' Roberto Firmino [2 - 1]
25' Olivier Giroud [2 - 2]
55' Olivier Giroud [2 - 3]
90' Joe Allen [3 - 3]

Londono „Tottenham“ 0 - 1 „Leicester“

83' Robert Huth [0 - 1]

„Manchester City“ 0 - 0 Liverpulio „Everton“

Londono „Chelsea“ 2 - 2 „West Bromwich Albion“

20' Cesar Azpilicueta [1 - 0]
34' Craig Gardner [1 - 1]
74' Gareth McAuley [2 - 1] („West Brom“, į savo vartus)
86' James McClean [2 - 2]

„Southampton“ 2 - 0 „Watford“

17' Shane Long [1 - 0]
74' Dušan Tadič [2 - 0]

„Stoke City“ 3 - 1 „Norwich“

49' Jonathan Walters [1 - 0]
55' Jonathan Howson [1 - 1]
67' Joselu [2 - 1]
78' Ryan Bennett („Norwich“) - į savo vartus

31' Gary O'Neil („Norwich“) - raudona kortelė

„Swansea“ 2 - 4 „Sunderland“

3' Jermain Defoe [0 - 1]
21' Gylfi Sigurdsson [1 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
40' Andre Ayew [2 - 1]
49' Patrick van Aanholt [2 - 2]
61' Jermain Defoe [2 - 3]
86' Jermain Defoe [2 - 4]

37' Kyle Naughton („Swansea“) - raudona kortelė