Svečiai iš Mančesterio pirmavo 2:0 ir 3:2, bet pergalės neišsaugojo. Du įvarčius „United“ (vieną iš baudinio) pelnė Wayne'as Rooney, kurio sąskaitoje šį sezoną 7 taiklūs smūgiai. Niukastlo atstovai lygiąsias išplėšė 90-ą min. po Paulo Dummetto įvarčio. „Newcastle“ komanda su 18 taškų liko pavojingoje 18-oje pozicijoje.

Kitoje dvikovoje Londono „West Ham“ ekipą išvykoje nugalėjo „Bournemouth“ komandą 3:1 (0:1), šventė devintą pergalę šiose pirmenybėse ir su 35 taškais išstūmė „Man United“ klubą iš penktos turnyro lentelės vietos laipteliu žemyn. Londoniečiams du įvarčius pelnė Enneras Valencia.

Trečiame mače absoliutūs autsaideriai Birmingemo „Aston Villa“ futbolininkai namuose 1:0 (0:0) laimėjo prieš Londono „Crystal Palace“ ekipą, iškovojo antrą pergalę, bet su 11 taškų lieka paskutiniai. Įvartį 58-ą min. pelnė Joleonas Lescottas. „Crystal Palace“ rikiuojasi septinti.

„Newcastle“ 3 - 3 „Manchester United“

9' Wayne Rooney [0 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
38' Jesse Lingard [0 - 2]
42' Georginio Wijnaldum [1 - 2]
67' Aleksandar Mitrovič [2 - 2] (iš 11 metrų baudinio)
79' Wayne Rooney [2 - 3]
90' Paul Dummett [3 - 3]

„Bournemouth“ 1 - 3 Londono „West Ham“

17' Harry Arter [1 - 0]
68' Dimitri Payet [1 - 1]
75' Enner Valencia [1 - 2]
84' Enner Valencia [1 - 3]

Birmingemo „Aston Villa“ 1 - 0 Londono „Crystal Palace“

58' Joleon Lescott [1 - 0]