Mačą katalonai pradėjo itin agresyviai ir per 14-ą minučių žiūrovus spėjo pradžiuginti net dviem įvarčiais: abu kartus kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Lionelis Messi.

Po pertraukos 28-erių argentinietis tęsė savo šou: 58-ą minutę jau buvo atlikęs „hat-trick'ą“. Galutinį tašką šiame mače padėjo tikslų smūgį atlikęs Neymaras.

L. Messi sąskaitoje šiame Ispanijos čempionate – 15 įvarčių per 13 rungtynių. Iki šiol jis visuose mačuose buvo pasižymėjęs po kartą, o „hat-trick'ą“ atliko pirmą sykį.

Neymaras ir Lionelis Messi

Kitame mače Madrido „Real“ trenerio poste pergalingai debiutavo legendinis Prancūzijos futbolininkas Zinedine'as Zidane'as. Jo vadovaujamas „Karališkasis“ klubas namų stadione 5:0 (2:0) sutriuškino La Korunijos „Deportivo“ futbolininkus.

Trys įvarčius nugalėtojams pelnė valas Garethas Bale'as, dublį pridėjo prancūzas Karimas Benzema.

„Barcelona“ 4 – 0 „Granada“
8' [1 – 0] Lionel Messi
14' [2 – 0] Lionel Messi
58' [3 – 0] Lionel Messi
83' [4 – 0] Neymar

„Getafe“ 1 – 0 „Real Betis“
57' [1 – 0] Alvaro Vazquez

„Sevilla“ 2 – 0 „Athletic“
24' [1 – 0] Kevin Gameiro
59' [2 – 0] Kevin Gameiro (iš 11 metrų baudinio)

„Real“ 5 – 0 „Deportivo“
15' [1 – 0] Karim Benzema
23' [2 – 0] Gareth Bale
49' [3 – 0] Gareth Bale
63' [4 – 0] Gareth Bale
90+1' [5 – 0] Karim Benzema

„Levante“ 2 – 1 „Rayo Vallecano“
72' [1 – 0] Deyverson
82' [2 – 0] Jose Luis Morales
84' [2 – 1] Pablo Hernandez