Pirmieji šiame mače pasižymėjo „Sunderland“ futbolininkai – 16-ą minutę įvartį įmušė Jeremainas Lensas. Tiesa, ne už ilgo rezultatą išlygino Joelis Campbellas.

Po pertraukos Arsene'o Wengero auklėtiniams viskas ėjosi daug lengviau – 72-ąją komandą į priekį išvedė Aaronas Ramsey, o po keturių minučių skirtumą padvigubino Olivier Giroud.

Daug lengvesne pergale džiaugėsi „Manchester City“ ekipa – ji 3:0 pranoko taip pat aukščiausiame divizione rungtyniaujančius „Norwich City“ žaidėjus.

Po įvartį nugalėtojams įmušė Sergio Aguero, Kelechi Iheanacho ir Kevinas de Bruyne.

Pergalę šventė ir Giedriaus Arlauskio atstovaujamas „Watford“ klubas, 1:0 palaužęs „Newcastle United“ futbolininkus, bet lietuvis vėl savojo šanso nesulaukė.

Paskutiniame vakaro susitikime „Manchester United“ klubas 1:0 palaužė trečioje pagal pajėgumą šalies lygoje žaidžiančią „Sheffield United“ ekipą.

Pergalę „raudoniesiems velniams“ išplėšė trečią teisėjo pridėto laiko minutę Wayne'o Rooney realizuotas 11 metrų baudinys.

Visos komandos, laimėjusios šias rungtynės, iškopė į tolimesnį etapą, o sužaidusios lygiosiomis savo santykius aiškintis turės dar kartą.