Įtikinamą pergalę iškovojo CF „Valencia“, savo aikštėje 4:0 (2:0) sutriuškinusi „Granadą“.

Net tris įvarčius į svečių vartus įmušė Negredo (8 min., 63 ir 83 min. abu iš 11 m baudinio), vieną – Rodrigo (35 min.).

Atsakomosios rungtynės Granadoje numatytos sausio 14 dieną.

Bilbao „Athletic“ klubas savo aikštėje 3:2 (0:2) palaužė „Villarreal“, kuris po tikslių Leo Baptistao (16 min.) ir Samu (38 min.) pirmą kėlinį laimėjo 2:0.

Tačiau antroje susitikimo pusėje šeimininkai parodė valią ir išplėšė pergalę. Po įvartį į svečių vartus įmušė Inakis Williamsas (54 min.), Aritzas Adurizas (68 min.) ir Aymericas Laporte (81 min.).

Rungtynes „Villarrel“ futbolininkai baigė be pašalinto iš aikštės Mario Gasparo (87 min.).

Kitame pirmame aštuntfinalio susitikime „Segunda Division“ rungtyniaujanti „Mirandes“ ekipa savo aikštėje dvikovą su La Korunjos „Deportivo“ futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1 (1:0).

Aikštės šeimininkai pirmavo po tikslaus Alexo Ortizo (25 min.) smūgio, o rezultatą išlygino Lopo (75 min.).

Atsakomosios rungtynės La Korunjoje įvyks sausio 12-ąją.

Kitų trečiadienio Karaliaus taurės rungtynių rezultatai:

FC „Barcelona“ 4 – 1 Barselonos „Espanyol“
9' [0 – 1] Felipe Caicedo
13' [1 – 1] Lionel Messi
44' [2 – 1] Lionel Messi
49' [3 – 1] Gerard Pique
88' [4 – 1] Neymar

72' Hernan Perez („Espanyol“) parodyta raudona kortelė
76' Pape Kouli Diop („Espanyol“) parodyta raudona kortelė

Sevilijos „Real Betis“ 0 – 2 „Sevilla“
13' [0 – 1] Michael Krohn-Dehli
49' [0 – 2] Grzegorz Krychowiak

86' Alfred N'Diaye („Real Betis“) parodyta raudona kortelė

Madrido „Rayo Vallecano“ 1 – 1 Madrido „Atletico“
35' [1 – 0] Nacho Martinez
67' [1 – 1] Saul Niguez