Kaip praneša "The Sun", Londono "Arsenal" treneris nori įsigyti Dortmundo "Borussia" puolėją Pierre'ą-Emericką Aubameyangą, už kurį sutiktų pakloti net 57 milijonus eurų. Strategas tiki, kad šio puolėjo atvykimas galėtų užtvirtinti "kanonierių" šansus laimėti "Premier" lygą.

***

"Manchester United" yra pasiruošęs pateikti pasiūlymą už "Southampton" žvaigždę Sadio Mane. Vis dėlto "raudoniesiems velniams" futbolininkas sudėjus ir kainą, ir darbo užmokestį gali kainuoti apie 85 milijonus eurų. ("The Sun")

***

Jei "Manchester City" ekipai pavyktų prisivilioti Madrido "Real" saugą Isco, Samiro Nasri dienos "miestiečių" ekipoje būtų suskaičiuotos. ("Daily Mirror")

***

Paryžiaus "Saint-Germain" nusitaikė į puikią sportinę formą "Stoke City" komandoje demonstruojantį puolėją Marko Arnautovičių, kuris paryžiečiams kainuotų iki 10 mln. eurų. ("Daily Mirror")

***

"Liverpool" desperatiškai bandys į savo gretas prisivilioti "Barcelona" vartininką Marcą-Andre Ter Stegeną. Pasak "Daily Mirror", "raudonieji" tikisi vokietį įsigyti už 10 mln. svarų sterlingų, tačiau "Barca" pasiūlymą apsvarstytų tik sulaukę maždaug 20 mln. svarų sterlingų.

***

"Milan" yra pasiruošusi nušluostyti nosis kitiems Europos grandams ir laimėti kovą dėl Ispanijos rinktinės saugo Isco įsigijimo. ("Tuttosport")

***

Louisas van Gaalas žiemos žaidėjų perėjimo lango metu nori naujoko puolėjo pozicijoje. Kaip teigia "Daily Star", "Man Utd" užmetė žvilgsnį į japoną Yoshinori Muto bei "Fulham" atstovą Moussa Dembele.

***

Vigo "Celta" puolėjas ir lyderis Nolito dėl galimybės sugrįžti į "Barcelona" atmetė Londono "Arsenal" klubo pasiūlymą. ("Sport")

***

"Liverpool" susidomėjo šansu į komandą prisivilioti Romos "Lazio" saugą Lucasą Biglia, kurio parašo taip pat siekia "Manchester United". ("Gazzetta dello Sport")

***

Gelzenkircheno "Schalke" norėtų iki sezono pabaigos pasiskolinti "Leicester City" saugą Gokhaną Inlerį. Pats šveicaras taip pat nėra patenkintas, kad startinėje sudėtyje pasirodo retai. ("Sky Sports")

***

Turino "Juventus" pateikė 30 milijonų eurų pasiūlymą už Dortmundo "Borussia" saugą Ilkay'ų Gundoganą, tačiau Vokietijos klubo savininkai nesutinka už tokią sumą parduoti futbolininko. ("Gazzetta dello Sport")