Dviem įvarčiais prie šeimininkų pergalės prisidėjo portugalas Cristiano Ronaldo, tačiau būtent jis 24 min. nerealizavo 11 metrų baudinio – šovė virš vartų, kai rezultatas dar buvo 0:0.

42 min. C. Ronaldo kojos smūgiuojant iš tos pačios pozicijos nebesudrebėjo, bet 49 min. rezultatą puikiu šūviu į tolimą vartų kampą išlygino Bruma ir madridiečiams teko iš naujo imtis iniciatyvos.

Jiems tą padaryti pavyko: 67 min. pasižymėjo C. Ronaldo, o 86 min. Lucasas Vazquezas ir Rafaelios Benitezo auklėtiniai trumpam pakilo į pirmą turnyro lentelės vietą.

Tiesa, laimėjo ir pagrindiniai „Real“ konkurentai: FC „Barcelona“, nepaisant Neymaro slystelėjimo mušant 11 metrų baudinį ir smūgio į skersinį, savo aikštėje 4:0 (2:0) pranoko Sevilijos „Real Betis“ ekipą, o Madrido „Atletico“ svečiuose 2:0 (0:0) įveikė Madrido „Rayo Vallecano“.

Rungtynės:

Madrido „Real“ 3 – 1 San Sebastiano „Real Sociedad“
42' [1 – 0] Cristiano Ronaldo (11 m)
49' [1 – 1] Bruma
67' [2 – 1] Cristiano Ronaldo
86' [3 – 1] Lucas Vazquez

24' Cristiano Ronaldo („Real“) nerealizavo 11 m baudinio

Valensijos „Levante“ 0 – 1 „Malaga“
79' [0 – 1] Duda

Madrido „Rayo Vallecano“ 0 – 2 Madrido „Atletico“
88' [0 – 1] Angel Correa
90' [0 – 2] Antoine Griezmann

„Sevilla“ 2 – 0 Barselonos „Espanyol“
16' [1 – 0] Ciro Immobile
41' [2 – 0] Ever Banega

„Eibar 2 – 0 Chichono „Sporting“
55' [1 – 0] Keko
62' [2 – 0] Borja Baston

FC „Barcelona“ 4 – 0 Sevilijos „Real Betis“
29' [1 – 0] Heiko Westermann (į savo vartus)
33' [2 – 0] Lionel Messi
46' [3 – 0] Luis Suarez
83' [4 – 0] Luis Suarez

Vigo „Celta“ 0 – 1 Bilbao „Athletic“
71' [0 – 1] Raul Garcia

Madrido „Getafe“ 0 – 0 La Korunjos „Deportivo“

„Las Palmas“ 4 – 1 „Granada“
32' [1 – 0] Tana
50' [2 – 0] Sergio Ezequiel Araujo
57' [2 – 1] Adalberto Penaranda
80' [3 – 1] Jonathan Viera (11 m)
90+2' [4 – 1] David Lomban (į savo vartus)

86' Cristiano Biraghi („Granada“) parodyta raudona kortelė