„Tottenham“ futbolininkams itin svarbius tris taškus išplėšė tikslus puolėjo iš Pietų Korėjos Heung-Min Sono smūgis kulnu 89 min.

Po šios pergalės Londono komanda taškais susilygino su trečioje pozicijoje esančiu „Manchester City“ (35 tšk.), kuris savo turo mačą žais antradienį išvykoje su pirmenybių lyderiu „Leicester City“ (38 tšk.).

„Watford“ vartus šiame susitikime gynė Heurelho Gomesas, o ne 28-erių metų lietuvis Giedrius Arlauskis, kuris visas 90 min. prasėdėjo ant atsarginių suolo.

Ne mažesnė drama vyko Liverpulyje, kur vietos „Everton“ nesugebėjo išsaugoti persvaros 3:2 ir per pridėtą teisėjo laiką 3:4 (1:2) nusileido „Stoke City“ kolektyvui.

Pergalę svečiams, kuriems 45 min. įvartį itin technišku smūgiu pelnė Xherdanas Shaqiri, nulėmė 91 min. Marko Arnautovičiaus realizuotas 11 metrų baudinys.

Rungtynės:

Londono „Crystal Palace“ 0 – 0 „Swansea City“

Liverpulio „Everton“ 3 – 4 „Stoke City“
17' [0 – 1] Xherdan Shaqiri
22' [1 – 1] Romelu Lukaku
45' [1 – 2] Xherdan Shaqiri
64' [2 – 2] Romelu Lukaku
71' [3 – 2] Gerard Deulofeu]
80' [3 – 3] Joselu
90+1' [3 – 4] Marko Arnautovič (11 m)

„Norwich City“ 2 – 0 Birmingamo „Aston Villa“
24' [1 – 0] Jonathan Howson
87' [2 – 0] Dieumerci Mbokani

„Watford“ 1 – 2 Londono „Tottenham Hotspur“
17' [0 – 1] Erik Lamela
41' [1 – 1] Odion Ighalo
89' [1 – 2] Heung-Min Son

63' Nathan Ake („Watford“) parodyta raudona kortelė

„West Bromwich Albion“ 1 – 0 „Newcastle United“
78' [1 – 0] Darren Fletcher