Rungtynes galingai pradėjo savo žiūrovų akivaizdoje žaidę "Liverpool" futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai dominavo su kamuoliu ir kėlė grėsmę "Leicester" ginamiems vartams.

Itin pavojingai atrodė Divockas Origi, kuris 38-ąją minutę dėl traumos turėjo palikti aikštę ir vietą užleisti tautiečiui Christianui Benteke. Iš pradžių puolėjui sunkiai sekėsi įsileiti į žaidimą, tačiau būtent jo įvarčio dėka "Liverpool" šventė pergalę.

63-ąją minutę puikų perdavimą iš Roberto Firmino sulaukęs C. Benteke vienu lietumu nuginklavo Kasperą Schneichelį. Po praleisto įvarčio C. Ranieri į aikštę įleido du naujus puolėjus ir svečių iš Lesterio žaidimas pagyvėjo, o rungtynių pabaigoje turėjo keletą progų išlyginti rezultatą.

Po pralaimėjimo "Leicester" su 38 taškais lieka lyderio pozicijoje, tačiau Londono "Arsenal" šiandien turės galimybę iš šios pozicijos juos išstumti.

Nesėkmingai debiutuoti už Londono "Chelsea" vairo pavyko Guusui Hiddinkui. "Mėlynieji" sužaidė lygiosiomis su "Watford" ir liko 15-oje pozicijoje. Oscaras rungtynių pabaigoje turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet jo 11 metrų baudinys nepasiekė tikslo.

Nesunkias pergales savo žiūrovų akivaizdoje šventė "Manchester City" su Londono "Tottenham". Dar kiti susitikimai baigėsi "Swansea" pergale bei "Aston Villa" - "West Ham" ir "Bournemouth" - "Crystal Palace" lygiosiomis.

"Liverpool" 1 - 0 "Leicester"

63' [1 - 0] C. Benteke

"Man City" 4 - 1 "Sunderland"

12' [1 - 0] R. Sterling

17' [2 - 0] Y. Toure

22' [3 - 0] W. Bony

54' [4 - 0] K. De Bruyne

59' [4 - 1] F. Borini

69' W. Bony ("Man City") nerealizavo 11 m. baudinio

"Chelsea" 2 - 2 "Watford"

32' [1 - 0] D. Costa

42' [1 - 1] T. Deeney

56' [1 - 2] O. Ighalo

65' [2 - 2] D. Costa

80' Oscar ("Chelsea") nerealizavo 11 m. baudinio

"Tottenham" 3 - 0 "Norwich"

26' [1 - 0] H. Kane (11 m. baudinys)

42' [2 - 0] H. Kane

80' [3 - 0] T. Carroll

"Swansea" 1 - 0 "West Brom"

9' [1 - 0] S-Y. Ki

"Bournemouth" 0 - 0 "Crystal Palace"

"Aston Villa" 1 - 1 "West Ham"

45' [0 - 1] A. Cresswell

62' [1 - 1] J. Ayew (11 m. baudinys)