Komandos viceprezidentas Edas Woodwardas patiria didžiulį spaudimą atleisti L. van Gaalą, ypač po pralaimėjimo namuose 1:2 „Norwich“ klubui šeštadienį, kuris buvo trečias iš eilės „Man United“ ekipai.

Olando auklėtiniai dabar jau nelaimėjo šešerių iš eilės rungtynių, o fanai reikalauja atleisti trenerį ir į jo vietą pasikviesti Josę Mourinho, kuris praėjusią savaitę buvo atleistas iš „Chelsea“ trenerio posto.

„Man United“ vadovybė nėra linkusi taip lengvai atleisti trenerio, bet jei bus patirtas ketvirtas iš eilės pralaimėjimas, jie gali nebeturėti kitos išeities. Fanų atliktame balsavime dėl trenerio ateities – net 88,24 proc. „raudonųjų velnių“ gerbėjų pasisakė už stratego atleidimą.

Komanda jau iškrito iš UEFA Čempionų lygos varžybų, nors žaidė ne pačioje stipriausioje grupėje, o trenerio problemos tuo nesibaigia. Teigiama, kad žaidėjai prarado pasitikėjimą L. van Gaalu ir jo metodais. Tokios jų dvejonės yra suprantamos, atsižvelgus į tai, jog šį sezoną olandas nesugebėjo pagerinti komandos žaidimo, kurį jie demonstravo pernai, kai užėmė ketvirtą vietą.

Norėdamas likti „Manchester United“ ekipoje L. van Gaalas prieš „Stoke City“ pralaimėti nebegali.