Paryžiaus klubui du įvarčius pelnė Zlatanas Ibrahimovičius, po vieną tikslų smūgį atliko Serge'as Aurier, Edinsonas Cavani ir Lucas Moura, o varžovų gretose paguodos įvartį įmušė Jordanas Ferri.

PSG komandai persvarą turnyro lentelėje pasididinti leido „Angers“ futbolininkų lygiosios su „Bordeaux“ ekipa – 1:1.

„Monaco“ 1 – 0 „Saint-Etienne“
64' Kevin Malcuit („Saint-Etienne“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
82' [1 – 0] Fabinho (iš 11 metrų baudinio)

„Angers“ 1 – 1 „Bordeaux“
40' [0 – 1] Diego Rolan
83' [1 – 1] Romain Thomas

„Marseille“ 1 – 1 „GFC Ajaccio“
19' [0 – 1] Jacques Zoua Daogari (iš 11 metrų baudinio)
38' [1 – 1] Michy Batshuayi
51' Abdelaziz Barrada („Marseille“) gavo raudoną kortelę

„Paris Saint Germain“ 5 – 1 „Lyon“
11' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovič
17' [2 - 0] Serge Aurier
24' [2 - 1] Jordan Ferri
61' [3 - 1] Edinson Cavani
77' [4 - 1] Zlatan Ibrahimovič (iš 11 metrų baudinio)
90+1' [5 - 1] Lucas Moura

Vokietijoje finišavo 16-as turas

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos dvejos likusios 16-o turo rungtynės. Jose pergale džiaugėsi ir Miuncheno „Bayern“ klubui dar labiau atitolti neleido Dortmundo „Borussia“.

„Geltonieji“ savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus.

Kitame mače pergalę šventė ir iš autsaiderio gretų pakilo „Augsburg“, namuose 2:1 pranokęs „Schalke 04“ ekipą.

„Augsburg“ 2 – 1 „Schalke 04“
34' [1 – 0] Jeong-Ho Hong
70' [1 – 1] Sead Kolasinac
90+2' [2 – 1] Caiuby

„Borussia D.“ 4 – 1 „Eintracht“
6' [0 – 1] Alexander Meier
24' [1 – 1] Henrik Mkhitaryan
44' Slobodan Medojevič („Eintracht“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
45' Pierre-Emerick Aubameyang („Borussia D.“) nerealizavo 11 metrų baudinio
57' [2 – 1] Pierre-Emerick Aubameyang
61' [3 – 1] Mats Hummels
86' [4 – 1] Adrian Ramos