Įvarčius Milano klubui pelnė Jonathanas Biabiany, Mauro Icardi, Jeisonas Murillo ir Marcelo Brozovičius.

Anksčiausiai vykusiame mače tris taškus iškovojo „Napoli“ futbolininkai. Maurizio Sarri auklėtiniai svečiuose po atkaklios kovos privertė pasiduoti Veronos „Hellas“.

Pietų Italijos komandai pasižymėti pavyko tik antrajame kėlinyje. 67-ąją minutę svečių įvarčių sąskaitą atidarė Lorenzo Insigne, o dar po septynių minučių pergalę įvirtino ekipos puolimo lyderis Gonzalo Higuainas.

„Napoli“ turnyrinėje lentelėje aplenkė Florencijos „Fiorentina“ klubą, kuris namie sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Empoli“ ekipa.

„Viola“ prarado du taškus, bet viskas galėjo baigtis dar blogiau - po pirmojo kėlinio šeimininkai atsiliko dviem įvarčiais. Visgi, antrajame kėlinyje prabilo „Fiorentina“ snaiperis Josipas Iličičius. Jo dublis padėjo komandai iškovoti tašką.

„Inter“ 4 - 0 „Frosinone“

29' [1-0] Jonathan Biabiany
53' [2-0] Mauro Icardi
87' [3-0] Jeison Murillo
90' [4-0] Marcelo Brozovic

„Hellas“ 0 – 2 „Napoli“

67’ [0-1] Lorenzo Insigne
74’ [0-2] Gonzalo Higuain

„Atalanta“ 0 – 1 „Torino“

52’ [0-1] Cesare Bovo

„Carpi“ 1 – 2 „Chievo“

8’ [0-1] Roberto Inglese
14’ [0-2] Riccardo Meggiorini
61’ [1-2] Alessandro Gamberini (į savus vartus)

„Fiorentina“ 2 – 2 „Empoli“

18’ [0-1] Marko Livaja
27’ [0-2] Marcel Buechel
56’ [1-2] Nikola Kalinič
61’ [2-2] Nikola Kalinič

„Genoa“ 2 – 1 „Sassuolo“

41’ Domenico Berardi („Sassuolo“) pašalintas iš aikštės
42’ Diego Perrotti („Genoa“) pašalintas iš aikštės
51’ [1-0] Tomas Rincon
90' [1-1] Francesco Acerbi
90' [2-1] Leonardo Pavoletti

„Lazio“ 1 – 1 „Palermo“

22’ [0-1] Edoardo Goldaniga
70’ [1-1] Antonio Candreva (iš 11 m baudinio)

„Udinese“ 1 – 0 „Sampdoria“

35’ [1-0] Emmanuel Agyemang-Badu
90' Ervin Žukanovič („Sampdoria“) pašalintas iš aikštės