Įvarčius nugalėtojams pelnė Fidelis Martinezas (14 min.), Jeffersonas Montero (22 min.) ir Felipe Caicedo (60 min.), vienintelį aikštės šeimininkams - Josefas Martinezas (84 min.).

Pirmą pergalę turnyre šventė Argentina, kuri svečiuose laimėjo prieš Kolumbiją 1:0 (1:0). Pergalingą įvartį 19 min. pelnė Lucas Biglia. Argentiniečiai surinko vos 5-ą tašką ir yra šešti turnyro lentelėje.

Antrą pergalę atrankos cikle įsirašė Brazilija, savo žiūrovų akivaizdoje nepalikusi vilčių Peru 3:0 (1:0). Įvarčiais pasižymėjo Douglas Costa (22-ą), Renato Felipe (57-ą) ir (Filipe Luisas 76-ą min.). Brazilai su 7 taškais pakilo į trečią vietą. Neymaras žaidė, bet įvarčio nepasiekė.

Šiame ture savo varžovus taip pat pranoko Paragvajus ir Urugvajus.

Kolumbija 0 - 1 Argentina

19' Lucas Biglia [0 - 1]

Venesuela 1 - 3 Ekvadoras

15' Fidel Martinez [0 - 1]
23' Jefferson Montero [0 - 2]
60' Felipe Caicedo [0 - 3]
84' Joseph Martinez [1 - 3]

Paragvajus 2 - 1 Bolivija

59' Yasmani Duk [0 - 1]
61' Dario Lezcano [1 - 1]
64' Lucas Barrios [2 - 1]

86' Pablo Aguilar (Paragvajus) - raudona kortelė

Urugvajus 3 - 0 Čilė

23' Diego Godin [1 - 0]
61' Diego Rolan [2 - 0]
65' Martin Caceres [3 - 0]

Brazilija 3 - 0 Peru

22' Douglas Costa [1 - 0]
57' Renato Augusto [2 - 0]
76' Filipe Luis [3 - 0]