Ekvadoriečiai pirmavo 1:0 po Felipe Caicedo smūgio 23-ią minutę, bet Urugvajaus futbolo žvaigždė Edinsonas Cavani 49-ą minutę išlygino santykį 1:1. Pergalingą įvartį 59-ą minutę Ekvadoro rinktinei pelnė Fidelis Martinezas.

Urugvajus patyrė pirmą nesėkmę turnyre ir nusmuko į trečią poziciją.

Kitose rungtynėse Čilės rinktinė savo aikštėje priėmė Kolumbiją. Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). Čiliečiai pirmavo po Arturo Vidalio įvarčio 44-ą minutę, bet Jamesas Rodriguezas 67-ą minutę rezultatą išlygino. Čilė prarado pirmus taškus ir turnyro lentelėje užima antrą vietą (7 tšk.), kolumbiečiai rikiuojasi penkti (4 tšk.).

Trečiame mače Bolivija savo žiūrovų akivaizdoje laimėjo prieš autsaiderę Venesuelą 4:2 (3:1), iškovojo pirmą pergalę ir su 3 taškais pakilo į 7-ą vietą. Nugalėtojams Rodrigo Ramallo pelnė du įvarčius. Venesuela patyrė trečią nesėkmę ir lieka paskutinė (0 tšk.).

Trečio turo rungtynes Pietų Amerikos atrankos zonos vienos favoričių Argentina ir Brazilija tarpusavyje žais naktį iš penktadienio į šeštadienį Lietuvos laiku (2.00 val.). Išvakarėse Buenos Airių „Monumentum“ stadione turėjusios vykti rungtynės likus valandai iki jų pradžios buvo perkeltos dėl liūties ir potvynio.

Kiek vėliau (4.00 val.) jėgas išmėgins Peru ir Paragvajus.

Ekvadoras 2 - 1 Urugvajus

23' Felipe Caicedo [1 - 0]
49' Edinson Cavani [1 - 1]
59' Fidel Martinez [2 - 1]

Čilė 1 - 1 Kolumbija

44' Arturo Vidal [1 - 0]
67' James Rodriguez [1 - 1]

Bolivija 4 - 2 Venesuela

19' Rodrigo Ramallo [1 - 0]
23' Juan Carlos Arce [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
32' Mario Rondon [2 - 1]
45+1' Rodrigo Ramallo [3 - 1]
49' Rudy Cardozo [4 - 1]
55' Richard Blanco [4 - 2]