Namuose žaidusią „Borussia“ komandą praėjus pusvalandžiui į priekį išvedė Shinji Kagawa, bet jau po 3 minučių rezultatą išlygino tikslus Klaaso Jano Huntelaaro smūgis.

Prieš pertrauką Matthias Ginteris grąžino šeimininkams persvarą, o iškart po jos pranašumą padvigubino Pierre'as-Emerickas Aubamey.

Nors 71-ą minutę K. J. Huntelaarui pavyko sušvelninti atsilikimą, taško iš vienų čempionato lyderių „Schalke“ ekipai atimti nepavyko.

Kitose rungtynėse Brėmeno „Werder“ klubas išvykoje 2:0 pranoko „Augsburg“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose po sykį pasižymėjo Claudio Pizarro ir Finas Bartelsas. Šeimininkams paguodos įvartį pačioje mačo pabaigoje iš 11 metrų baudinio pelnė Paulas Verhaeghas.

„Augsburg“ 1 - 2 „Werder“
58' [0 - 1] Claudio Pizarro
69' [0 - 2] Fin Bartels
90' [1 - 2] Paul Verhaegh (iš 11 metrų baudinio)

„Borussia D.“ 3 - 2 „Schalke 04“
30' [1 - 0] Shinji Kagawa
33' [1 - 1] Klaas Jan Huntelaar
43' [2 - 1] Matthias Ginter
48' [3 - 1] Pierre-Emerick Aubamey
71' [3 - 2] Klaas Jan Huntelaar