Miuncheno ekipai du įvarčius pelnęs Thomas Muelleris šį sezoną pasižymėjo jau 20-ą kartą 21-ose rungtynėse. Po vieną įvartį įmušė Robertas Lewandowskis (24-as lenko įvartis „Bayern“ ir Lenkijos rinktinės gretose šį sezoną), Davidas Alaba ir olandas Arjenas Robbenas (37-ą sek. pasirodęs po keitimo).

Paguodos įvartį svečiams reto grožio smūgiu pasiekė Olivier Giroud. Tiesa, dar 12-ą min. Mesutas Ozilas buvo išlyginęs santykį 1:1, bet teisėjas užfiksavo jo žaidimą ranka.

Kitoje F grupės dvikovoje Pirėjo „Olympiakos“ futbolininkai jėgas išbandė su Zagrebo „Dinamo“ ekipa ir laimėjo atkaklią dvikovą 2:1 (0:1), nors graikams ir teko vytis priešininkus. Abu įvarčius „Olympiakos“ komandai pelnė kolumbietis Felipe Pardo.

Vokiečiai ir graikai su 9 taškais lieka grupės lyderiais, o „Arsenal“ klubas, kuriam dabar būtinos dvi pergalės, sukomplikavo savo padėtį turnyro lentelėje.

E grupėje „Barcelona“ ekipa neturėjo vargo su Borisovo BATE - pergalė 3:0 (1:0), o ją papuošė du Neymaro ir vienas Luiso Suarezo įvarčiai. Katalonai toliau su 10 taškų įtikinamai pirmauja grupėje.

Kitoje poroje tradiciškai atkakliame mūšyje „AS Roma“ namuose 3:2 (2:0) palaužė Leverkūzeno „Bayer“ ekipos pasipriešinimą. Italai pirmavo 2:0, bet vokiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą 2:2. Aikštės šeimininkų pergalę 80-ą min. lėmė Miralemo Pjaničiaus realizuotas 11 metrų baudinys. Prieš dvi savaites Leverkūzene šios komandos sužaidė rezultatyviomis lygiosiomis 4:4.

G grupėje Jose Mourinho auklėtiniai Londono „Chelsea“ futbolininkai 2:1 (1:0) laimėjo prieš Kijevo „Dinamo“ komandą ir nors laikinai išsaugojo savo treneriui darbo vietą. Po to kai dinamietis Aleksandras Dragovičius pelnė po įvartį į savo ir varžovų vartus buvo lygu (1:1), o lemiamas buvo Williano puikus baudos smūgis 83-ią min. Anglai išstūmė kijeviečius iš antros turnyro lentelės vietos.

G grupės lyderė su 10 taškų yra „Porto“ ekipa, svečiuose 3:1 (1:0) įveikusi pergalių neturintį, bet pirmą įvartį turnyre pasiekusį Tel Avivo „Maccabi“ klubą.

H grupės ir absoliučiu Čempionų lygos lyderiu tapo St. Peterburgo „Zenit“ klubas. Rusai svečiuose nugalėjo 2:0 (1:0) „Lyon“ komandą, vieninteliai iškovojo ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų ir su 12 taškų pateko į kitą varžybų etapą. Peterburgiečiams abu įvarčius pelnė Artiomas Dziuba.

Išvakarėse taip pat vietą aštuntfinalyje užsitikrino Madrido „Real“ (Ispanija) ir „Manchester City“ (Anglija) komandos.

Kitose H grupės rungtynėse belgų „Gent“ ekipa namuose kiek netikėtai 1:0 (0:0) parklupdė „Valencia“ futbolininkus ir apsunkino ispanams padėtį turnyro lentelėje.

E grupė

„Barcelona“ (Ispanija) 3 - 0 Borisovo BATE (Baltarusija)

31' Neymar [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
60' Luis Suarez [2 - 0]
83' Neymar [3 - 0]

„AS Roma“ (Italija) 3 - 2 Leverkūzeno „Bayer“ (Vokietija)

2' Mohamed Salah [1 - 0]
29' Edin Džeko [2 - 0]
46' Admir Mehmedi [2 - 1]
51' Chicharito [2 - 2]
80' Miralem Pjanič [3 - 2] (iš 11 metrų baudinio)

79' Omer Toprak („Bayer“) - raudona kortelė

E grupės turnyro lentelė:

1.Barcelona43108:210
2.AS Roma412110:95
3.Bayer411211:104
4.BATE41034:113

F grupė

Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 5 - 1 Londono „Arsenal“ (Anglija)

10' Robert Lewandowski [1 - 0]
29' Thomas Mueller [2 - 0]
44' David Alaba [3 - 0]
55' Arjen Robben [4 - 0]
67' Olivier Giroud [4 - 1]
89' Thomas Mueller [5 - 1]

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 2 - 1 Zagrebo „Dinamo“ (Kroatija)

21' Armin Hodžič [0 - 1]
65' Felipe Pardo [1 - 1]
90' Felipe Pardo [2 - 1]

51' Konstantinos Fortounis („Olympiakos“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
79' Josip Pivarič („Dinamo“) - raudona kortelė

F grupės turnyro lentelė:

1.Bayern430113:39
2.Olympiakos43016:69
3.Arsenal41036:103
4.Dinamo Z.41033:93

G grupė

Londono „Chelsea“ (Anglija) 2 - 1 Kijevo „Dinamo“ (Ukraina)

34' Aleksandar Dragovič [1 - 0] („Dinamo“, į savo vartus)
78' Aleksandar Dragovič [1 - 1]
83' Willian [2 - 1]

Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis) 1 - 3 FC „Porto“ (Portugalija)

19' Cristian Tello [0 - 1]
50' Andre [0 - 2]
72' Miguel Layun [0 - 3]
75' Eran Zahavi [1 - 3] (iš 11 metrų baudinio)

G grupės turnyro lentelė:

1.FC Porto43109:410
2.Chelsea42117:37
3.Dinamo K.41215:45
4.Maccabi40041:110

H grupė

„Lyon“ (Prancūzija) 0 - 2 St. Peterburgo „Zenit“ (Rusija)

25' Artiom Dziuba [0 - 1]
58' Artiom Dziuba [0 - 2]

72' Maxime Gonalons („Lyon“) - raudona kortelė
89' Aleksandr Aniukov („Zenit“) - raudona kortelė

„Gent“ (Belgija) 1 - 0 „Valencia“ (Ispanija)

49' Sven Kums [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

H grupės turnyro lentelė:

1.Zenit440010:412
2.Valencia42025:56
3.Gent41124:54
4.Lyon40132:71

Į Čempionų lygos turnyro atkrintamas varžybas pateks po dvi geriausias grupių komandas, o trečias vietas grupėse užėmusios ekipos tęs kovą Europos lygos (Europa League) turnyre.

2015-2016 metų sezono UEFA Čempionų lygos turnyro nugalėtojas paaiškės gegužės 16 dieną Milano (Italija) „San Siro“ stadione.