„Viola“ visus keturis įvarčius pelnė dar pirmajame kėlinyje, taigi, antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Ante Rebičius, Gonzalo Rodriguezas, Khouma Babacaras bei Mario Suarezas. Verta išskirti ir du rezultatyvius perdavimus atlikusį Matiasą Fernandezą.

Tiek pat taškų, kiek ir „Fiorentina“, pergalės atvejų būtų turėjęs „Napoli“ klubas, tačiau šis svečiuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su turnyro lentelės vidutinioke „Genoa“ ekipa.

Aikštės šeimininkai atliko vos vieną smūgį į vartų. Jų varžovai – aštuonis. Tačiau Neapolio ekipa pasižymėti taip ir nesugebėjo.

Be įvarčių taip pat baigėsi ir „Carpi“ - „Hellas“ bei „Udinese“ - „Sassuolo“ komandų dvikovos.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse Romoje susitiko vietos „Lazio“ ir „AC Milan“ ekipos. Pergalė rezultatu 3:1 iškovojo svečiai Milano futbolininkai.

„Fiorentina“ 4 – 1 „Frosinone“

24' [1-0] Ante Rebič
29' [2-0] Gonzalo Rodriguez
31' [3-0] Khouma Babacar (iš 11 m baudinio)
43' [4-0] Mario Suarez
87' [4-1] Alessandro Frara

„Genoa“ 0 – 0 „Napoli“

„Bologna“ 3 – 0 „Atalanta“

52' [1-0] Emanuele Giaccherini
58' [2-0] Mattia Destro
85' [3-0] Franco Brienza

„Carpi“ 0 – 0 „Hellas“

„Udinese“ 0 – 0 „Sassuolo“

„Lazio“ 1 - 3 „AC Milan“

25' [0-1] Andrea Bertolacci
53' [0-2] Phillippe Mexes
79' [0-3] Carlos Bacca
85' [1-3] Ricardo Kishna

Ispanijos čempionate į šeštą vietą pakilo „Eibar“ komanda

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį tęsėsi 10-o turo kovos. Į šeštą vietą turnyrinėje lentelėje pakilo „Eibar“ komanda, namuose 1:0 įveikusi „Rayo Vallecano“ futbolininkus. 21 min. Diego Llorente nukreipė kamuolį į savus vartus.

„Eibar“ 1 - 0 „Rayo Vallecano“

21' [1-0] Diego Llorente (į savus vartus)

„Espanyol“ 1 - 1 „Granada“

59' [0-1] Jean-Sylvain Babin
69' Roberto Correa („Espanyol“) pašalintas iš aikštės
90' [1-1] Felipe Caicedo

„Sporting Gijon“ 1 - 0 „Malaga“

27' [1-0] Alen Halilovic

„Real Betis“ 1 - 3 „Athletic Bilbao“

9' [0-1] Inaki Williams
45' [0-2] Inaki Williams
67' [1-2] Ruben Castro (iš 11 m baudinio)
87' [1-3] Raul Garcia