Lietuviai per mačą nė karto nepataikė į varžovų vartų plotą (iš viso – 4 bandymai), o serbai – 9-is (iš viso – 21-as smūgis).

Europos U-17 čempionato atrankos turnyre šeštadienį lietuviai 0:2 turėjo pripažinti Austrijos rinktinės pranašumą, o serbai be vargo rezultatu 6:1 įveikė šeimininkę Liuksemburgo komandą.

Lietuvos rinktinė rungtynes pradėjo gerokai pasikeitusios sudėties. Lyginant su pirmąja turnyro dvikova prieš austrus, mūsiškių treneriai į aikštę išleido septynis naujus žaidėjus.

Dvikovos pradžioje iniciatyva priklausė galingai Serbijos komandai, tačiau jiems sunkiai sekėsi kurti pavojingas progas prie lietuvių vartų. 16 minutę Lietuvos rinktinės saugas Matas Radžiukynas smūgiavo iš toli netiksliai.

22 minutę serbai surengė savo pavojingiausią ataką ir lietuvių vartų sargui Titui Krapikui reikėjo pademonstruoti savo sugebėjimus. Po šešių minučių mūsiškių rinktinės vartininkas dar kartą gelbėjo komandą nuo įvarčio.

Baigiantis pirmajam kėliniui savo šansą turėjo ir Džiugas Sūnelaitis, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų.

Po pertraukos lietuviai ir toliau sėkmingai griovė serbų užmojus ir stabdė jų atakas. Po keitimo pasirodę Džiugas Raudonius ir Domantas Putrius įnešė šviežumo į mūsiškių žaidimą. 57 minutę eilinę serbų ataką sustabdė tvirtai lietuvių vartus saugojęs Titas Krapikas.

Lietuvių gretose ir toliau žaidimu išsiskyrė Matas Radžiukynas, kuris kartas nuo karto bandė serbų budrumą. 68 minutę jo muštas kamuolys praskriejo šalia vartų.

Mačo pabaigoje Lietuvos rinktinės herojumi tapo italų Genujos „Sampdoria“ klubui priklausantis Titas Krapikas, kuris ne kartą gelbėjo savo komandą nuo pavojingų varžovų išpuolių. Finalinis švilpukas paskelbė kovingas lygiąsias – 0:0.

Ketvirtadienį Lietuvos jaunimo rinktinės laukia paskutinės turnyro rungtynės su Liuksemburgo rinktine. Į kitą varžybų etapą pateks dvi pirmosios grupės komandos bei penkios geriausios trečiąsias vietas užėmusios rinktinės.