Nors įvarčių žiūrovai neišvydo, ant vejos vyko atkakli ir vyriška kova, kurioje prireikė net ir medikų pagalbos. Pirmame kėlinyje dėl kamuolio kovojęs Wayne'as Rooney galva pataikė Vincentui Kompany į smarką ir prasikirto pakaušį, kurį teko siūti. Tačiau šeštadienį 30-ą gimtadienį paminėjęs puolėjas galėjo tęsti rungtynes.

Kituose mačuose įvarčių buvo kur kas daugiau – „Sunderland“ ekipa namuose 3:0 įveikė „Newcastle United“ futbolininkus, o įvartį jau pirmą minutę praleidęs „Tottenham Hotspur“ klubas svečiuose net 5:1 sutriuškino debiutantę „AFC Bournemouth“ komandą.

„Hat-trik'u“ šiose rungtynėse pasižymėjo jaunasis puolėjas Harry Kane'as.

„Sunderland“ 3 - 0 „Newcastle United“
45' Fabricio Coloccini („Newcastle“) gavo raudoną kortelę
45' [1 - 0] Adam Johnson (iš 11 metrų baudinio)
65' [2 - 0] Billy Jones
86' [3 - 0] Steven Fletcher

„AFC Bournemouth“ 1 - 5 „Tottenham Hotspur“
1' [1 - 0] Matt Ritchie
9' [1 - 1] Harry Kane (iš 11 metrų baudinio)
17' [1 - 2] Moussa Dembele
30' [1 - 3] Erik Lamela
56' [1 - 4] Harry Kane
64' [1 - 5] Harry Kane

„Manchester United“ 0 - 0 „Manchester City“

„Liverpool“ 1 - 1 „Southampton“
77' [1 - 0] Christian Benteke
87' [1 - 1] Sadio Mane
90' Sadio Mane („Southampton“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (39)