17-ą minutę Jose Mourinho auklėtiniams šaltą dušą paruošė Mauro Zarate, pasiuntęs kamuolį į vartų tinklą. „Mėlynųjų“ padėtį antro kėlinio pabaigoje dar labiau pablogino Nemanja Matičius, užsidirbęs antrą geltoną kortelę.

Nors po pertraukos Gary Cahillas sugebėjo išlyginti rezultatą, bet žaidėjo persvarą turėjusi „West Ham“ komanda pasinaudojo pranašumu – pergalingą įvartį įmušė Andy Carrollas.

Kitame mače lygos debiutantas „Watford“ klubas svečiuose 2:0 pranoko „Stoke City“ futbolininkus, bet mačui registruotas Giedrius Arlauskis vėl nesulaukė savojo šanso debiutuoti.

„Aston Villa“ 1 - 2 „Swansea City“
62' [1 - 0] Jordan Ayew
68' [1 - 1] Gylfi Sigurdsson
87' [1 - 2] Andre Ayew

„Leicester City“ 1 - 0 „Crystal Palace“
60' [1 - 0] Jamie Vardy

„Norwich City“ 0 - 1 „West Bromwich Albion“
47' [0 - 1] Jose Salomon Rondon

„Stoke City“ 0 - 2 „Watford“
43' [0 - 1] Troy Deeney
69' [0 - 2] Almen Abdi

„West Ham United“ 2 - 1 „Chelsea“
17' [1 - 0] Mauro Zarate
45' Nemanja Matič („Chelsea“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
56' [1 - 1] Gary Cahill
79' [2 - 1] Andy Carroll

„Arsenal“ 2 - 1 „Everton“
36' [1 - 0] Olivier Giroud
38' [2 - 0] Laurent Koscielny
44' [2 - 1] Ross Barkley
90' Gareth Barry („Everton“) gavo raudoną kortelę – antra geltona