Uteniškis Mykolas Krasnovskis 64-ą minutę buvo santykį išlyginęs.

Tai buvo tik pirmos šių komandų ketvirtfinalio rungtynės, o atsakomas susitikimas vyks Utenoje lapkričio 4-ą d. Po jo ir paaiškės pusfinalio dalyvis.

Trečiadienį buvo žaidžiami dar du ketvirtfinalio pirmi mačai.

Pirmame jų Klaipėdos „Atlantas“ jėgas namuose išmėgino su „Trakais“ ir apmaudžiai pralaimėjo svečiams 1:2 (0:1).

Trakiškiai pirmavo 1:0 po Nerijaus Valskio smūgio 18-ą min. „Atlanto“ žaidėjui Lukui Baranauskui mačo pabaigoje 90-ą minutę galva pavyko išlyginti rezultatą 1:1. Teisėjas kompensavo 3 minutes ir to pakako „Trakų“ legionieriui Davidui Aršakianui sukelti sumaištį prie užribio, vėliau - prie aikštės šeimininkų vartų ir paskutinę akimirką tiksliu smūgiu išplėšti pergalę - 2:1.

Atsakomos rungtynės Vilniuje LFF stadione - lapkričio 3-ią d.

Trečioje trečiadienio dvikovoje Marijampolės „Sūduva“ egzaminavo šalies I lygos atstovę Jonavos „Lietavą“. Jonaviečiai jau užsitikrino I lygos čempionų titulą. Marijampoliečiams prireikė net 75-ių minučių tam, kad įrodytų savo pranašumą prieš svečius. Pergalę įtikinamu rezultatu lėmė Karolio Laukžemio (75-ą) ir Mariaus Šoblinsko (88-ą min.) įvarčiai į „Lietavos“ vartus, bei Aurimo Mockaus - į savus (80-ą min.).

Atsakomos rungtynės lapkričio 4-ą d. Jonavoje.

„Stumbras“ 2 – 1 „Utenis“.

51' Mindaugas Grigaravičius [1 - 0]
64' Mykolas Krasnovskis [1 - 1]
81' Artūras Rimkevičius [2 - 1]

„Atlantas“ 1 – 2 „Trakai“.

18' Nerijus Valskis [0 - 1]
90' Lukas Baranauskas [1 - 1]
90+3' David Aršakian [1 - 2]

„Sūduva“ 3 - 0 „Lietava“.

75' Karolis Laukžemis [1 - 0]
80' Aurimas Mockus [2 - 0] („Lietava“, į savo vartus)
88' Marius Šoblinskas [3 - 0]