Tarp autsaiderių esanti Niukastlo komanda su 6 taškais pakilo į 18-ą poziciją. Prieš tai per aštuonis susitikimus „Newcastle United“ patyrė penkis pralaimėjimus ir tris kartus sužaidė lygiosiomis. Ir buvo pelnę 6 įvarčius - tiek pat, kiek sumušė varžovams sekmadienį.

„Newcastle United“ ekipoje sekmadienį išsiskyrė Georginio Wijnaldumas, kuris šiame susitikime pelnė net keturis įvarčius. Dar du kartus kamuolį „Norwich City“ vartus siuntė Ayoze Perezas ir Aleksandras Mitrovičius.

Dešimtajame „Premier“ lygos ture „Newcastle United“ ekipos kitą sekmadienį laukia neeilinė dvikova - mačas išvykoje su aršiausiu priešininku „Sunderland“ klubu. Trenerį jau atleidusi ir pergalių neiškovojusi Sanderlendo komanda su 3 taškais yra paskutinėje vietoje.

Rezultatas:

„Newcastle United“ 6 – 2 „Norwich City“

14' [1–0] Georginio Wijnaldum
20' [1–1] Dieumerci Mbokani
26' [2–1] Georginio Wijnaldum
33' [3–1] Ayoze Perez
34' [3–2] Nathan Redmond
64' [4–2] Aleksandar Mitrovič
66' [5–2] Georginio Wijnaldum
85' [6–2] Georginio Wijnaldum

20.Sunderland90368:193

Vokietijoje pergales šventė iš iškritimo zonos pakilę „Hannover 96“ ir „VfB Stuttgart“ klubai

Vokietijos „Bundesliga“ futbolo čempionate sekmadienį sužaisti du paskutiniai 9-o turo mačai. Juose pergales šventė iš iškritimo zonos pakilę „Hannover 96“ ir „VfB Stuttgart“ klubai.

„Hannover 96“ ekipa išvykoje 1:0 įveikė „FC Cologne“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 38 min. pelnė Leonas Andreasenas. „VfB Stuttgart“ namuose taip pat minimaliu rezultatu 1:0 palaužė „Ingolstadt“ ekipą. Šeimininkams tris taškus garantavo 59 min. tiksliu smūgiu pasižymėjęs Danielis Didavi.

„FC Cologne“ 0 - 1 „Hannover 96“

38' [0-1] Leon Andreasen

„VfB Stuttgart“ 1 - 0 „Ingolstadt“

4' Matthew Leckie („Ingolstadt“) nerealizavo 11 m baudinio
59' [1-0] Daniel Didavi
86' Serey Die („VfB Stuttgart“) pašalintas iš aikštės