Antrą rungtynių įvartį šeštadienio rungtynėse į priešininkų komandos vartus įmušęs portugalas Cristiano Ronaldo pagal įmuštų įvarčių kiekį aplenkė legendinį Raulį ir tapo visų laikų rezultatyviausiu Madrido „Real“ futbolo klubo žaidėju.

2009 metais „Real“ komandos gretas papildęs portugalas vilkėdamas „karališkojo“ klubo marškinėlius jau įmušė 324 įvarčius.

C. Ronaldo įvartį pelnė 30-ąją minutę, kai tiksliai smūgiavo iš maždaug 20-ies metrų.

27 min. šeimininkus į priekį išvedė Marcelo. Rungtynėms artėjant į pabaigą „Real“ pergalę įtvirtino Jese'as Rodriguezas.

Triuškinamą pergalę iškovojo ir „Barcelona“ klubas, kaip ir pirmaujantis „Real“ surinkęs 18 taškų. Katalonijos ekipa namuose 5:2 sutriuškino „Rayo Vallecano“ komandą.

Dėl traumos negalintį žaisti Lionelį Messi puikiai pavadavo net keturis įvarčius šiose rungtynėse pelnęs Neymaras. Dar vienas įvartis - Luiso Suarezo sąskaitoje.

Neymaras išprovokavo dvi pražangas varžovų baudos aikštelėje ir „uždirbo“ du 11 m baudinius. Pats brazilas juos ir realizavo.

„Real Madrid“ 3 - 0 „Levante“

27' [1-0] Marcelo
30' [2-0] Cristiano Ronaldo
82' [3-0] Jese Rodriguez

„Eibar“ 1 - 1 „Sevilla“

8' [1-0] Borja Baston
71' [1-1] Kevin Gameiro

„Barcelona“ 5 - 2 „Rayo Vallecano“

15' [0-1] Javi Guerra
22' [1-1] Neymar (iš 11 m baudinio)
32' [2-1] Neymar (iš 11 m baudinio)
69' [3-1] Neymar
70' [4-1] Neymar
77' [5-1] Luis Suarez
86' [5-2] Jozabed

„Valencia“ 3 - 0 „Malaga“

19' [1-0] Charles (į savus vartus)
33' [2-0] Andre Gomes
39' Duda („Malaga“) nerealizavo 11 m baudinio
89' [3-0] Daniel Parejo (iš 11 m baudinio)

„Real Betis“ 1 - 3 „Espanyol“

4' [0-1] Enzo Roco
51' [0-2] Felipe Caicedo
55' [0-3] Victor Sanchez Mata
89' [1-3] Vincenzo Rennella