Buvusio ilgamečio Dortmundo „Borussia“ ekipos stratego J. Kloppo debiutas Liverpulio komandoje nebuvo pergalingas. Mačas Londone baigėsi lygiosiomis 0:0.

Naujieji J. Kloppo auklėtiniai buvo aktyvesni mačo pradžioje, 10-ą min. po Divocko Origi smūgio galva kamuolys atsimušė į skersinį. Šiame mače komandos geriau gynėsi nei puolė, tad pasibaigus rungtynėms stadione ekranuose liko šviesti nuliai.

Jau aštuntame ture iš eilės nepralaiminti „Tottenham Hotspur“ komanda dabar turi 14 taškų ir toliau vienu tašku lenkia „Liverpool“ futbolininkus.

„Liverpool“ komanda prieš tai buvo laimėjusi penkias paskutines tarpusavio rungtynes „Premier“ lygoje. Praėjusiame sezone Liverpulio klubas Londone „Tottenham Hotspur“ sutriuškino rezultatu 3:0.

Liverpulio futbolininkai iš pastarųjų septynių dvikovų laimėjo vos vieną.

Liverpulio „Anfield“ stadione J. Kloppas debiutuos ateinantį ketvirtadienį. Tuomet „Liverpool“ futbolininkai Europos lygos mače priims Kazanės „Rubin“ ekipą. Kitas „Premier“ lygos rungtynes Liverpulio komanda namuose ateinantį sekmadienį žais su „Southampton“ klubu.

Triuškinamas pergales šventė abu Mančesterio klubai. Lyderis „Manchester City“ namuose net 5:1 sutrypė debiutantą „AFC Bournemouth“ klubą. Tris įvarčius pelnė šią savaitę su Anglijos futbolo rinktine Vilniuje viešėjęs Raheemas Sterlingas.

Tuo tarpu „Manchester United“ ekipa išvykoje rezultatu 3:0 įtikinamai įveikė Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Nugalėtojų gretose pasižymėjo Morganas Schneiderlinas, Anderis Herrera ir Wayne'as Rooney.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse „Watford“ klubas, kuriame šįkart nebuvo registruotas Giedrius Arlauskis, namuose rezultatu 0:3 pralaimėjo antrą vietą užimančiai Londono „Arsenal“ ekipai.

Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Alexis Sanchezas, Olivier Giroud ir Aaronas Ramsey.

„Tottenham Hotspur“ 0 - 0 „Liverpool“

„Manchester City“ 5 - 1 „AFC Bournemouth“

7' [1-0] Raheem Sterling
11' [2-0] Wilfried Bony
22' [2-1] Glenn Murray
29' [3-1] Raheem Sterling
45' [4-1] Raheem Sterling
89' [5-1] Wilfried Bony

„Everton“ 0 - 3 „Manchester United“

18' [0-1] Morgan Schneiderlin
22' [0-2] Ander Herrera
62' [0-3] Wayne Rooney

„Chelsea“ 2 - 0 „Aston Villa“

34' [1-0] Diego Costa
54' [2-0] Alan Hutton (į savus vartus)

„Crystal Palace“ 1 - 3 „West Ham United“

22' [0-1] Carl Jenkinson
25' [1-1] Yohan Cabaye (iš 11 m baudinio)
44' Dwight Gayle („Crystal Palace“) pašalintas iš aikštės
88' [1-2] Manuel Lanzini
90' [1-3] Dimitri Payet

„Southampton“ 2 - 2 „Leicester City“

21' [1-0] Jose Miguel Fonte
38' [2-0] Virgil van Dijk
67' [2-1] Jamie Vardy
90' [2-2] Jamie Vardy

„West Bromwich Albion“ 1 - 0 „Sunderland“

54' [1-0] Saido Berahino

„Watford“ 0 - 3 „Arsenal“

62' [0-1] Alexis Sanchez
68' [0-2] Olivier Giroud
74' [0-3] Aaron Ramsey