26-ąją minutę Thomas Mulleris išvedė šeimininkus į priekį, o po devynių minučių tas pats vokietis nuo 11 metrų žymos padidino pranašumą. Vis dėlto 36-ąją minutę Pierrui-Emerickui Aubameyangui pavyko sugrąžinti intrigą, tačiau ji truko tik iki antrojo kėlinio pradžios.

Jau 46-ąją minutę Robertas Lewandowskis pelnė trečiąjį komandos įvartį, o 58-ąją minutę galutinai pribaigė svečius iš Dortmundo. Galutinis taškas buvo padėtas 66-ąją mačo minutę, kai po tikslaus Thiago perdavimo į savo buvusios komandos vartus kamuolį pasiuntė Mario Gotze.

Tai - aštuntoji "Bayern" pergalė iš tiek pat galimų. "Borussia" su 17 taškų kol kas lieka antroje vietoje, tačiau nuo bavarų juos skiria 7 taškai.

Kitose rungtynėse Lėverkuzeno "Bayer" sužaidė lygiosiomis su "Augsburg", o Gelzenkircheno "Schalke" namuose patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą rezultatu 0-3 prieš "Koln".

"Bayern" 5 - 1 "Borussia"

26' [1 - 0] T.Muller

35' [2 - 0] T.Muller (11m. baudinys)

36' [2 - 1] P-E.Aubameyang

46' [3 - 1] R.Lewandowski

58' [4 - 1] R.Lewandowski

66' [5 - 1] M.Gotze

"Bayer Leverkusen" 1 - 1 "Augsburg"

12' [0 - 1] B.Leno (į savus vartus)

39' [1 - 1] K.Bellarabi

71' H.Calhanoglu ("Bayer") nerealizavo 11m. baudinio

"Schalke" 0 - 3 "Koln"

45' [0 - 1] A.Modeste

79' [0 - 2] Y.Gerhardt

84' [0 - 3] S.Zoller

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)