Vienintelį rungtynių įvartį antrajame kėlinyje įmušęs Artūras Rimkevičius realizavo baudinį ir čempionato snaiperių klasifikacijoje pasivijo trečioje vietoje esantį trakiškį Davida Aršakianą, o „Stumbras“ atsilikimą nuo penktoje turnyro lentelės vietoje esančio „Spyrio“ sumažino iki šešių taškų ir aplenkti varžovus dar neprarado.

Rungtynes nominalus aikštės šeimininkas „Stumbras“ pradėjo labai aktyviai ir jau 4-ą minutę sukūrė puikią progą įvarčiui. Po Audriaus Račkaus toli perdavimo prieš vartus iššokęs Nerijus Mačiulis pabandė perkelti kamuolį per jį pasitikusį Deividą Mikelionį, bet vartininkas pirštų galais kamuolį sugebėjo liesti ir nukreipti jį už galinės linijos. Pakėlus kampinį, netaikliai smūgiavo be priežiūros paliktas Vilius Armanavičius.

„Spyris“ atlaikė pirmąją varžovų atakų bangą ir atsakė labai pavojingu Luko Sendžiko šūviu. G.Kvedaras jį ne be vargo nukreipė už vartų. Jau kitos atakos metu už galvos griebėsi Marius Miškinis. Gynėjas pirmasis atsidūrė prie Giedriaus Kvedaro prieš save atmušto kamuolio, Dmitrijui Rekišui pabandžius realizuoti baudos smūgį, tačiau kažkokiu būdu įsigudrino nepataikyti į tuščius vartus iš kelių metrų atstumo.

Rungtynėms išsilyginus, abi komandos realių momentų nebesukūrė. „Stumbras“ nuolat perdavimais ieškojo atakos smaigalyje žaidusio Artūro Rimkevičiaus, tačiau puolėjas ne kartą patekdavo į nuošalės spąstus, taip pat jį labai patikimai prižiūrėjo svečių gynėjai.

G.Kvedarui į žaidimą iki pertraukos darsyk įsijungti teko vos kartą, gaudant stiprų D.Rekišo smūgį pažeme. Kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkų vartininko šuolio galimybes patikrino Jevgenijus Morozas, baudos smūgiu tarsi iš patrankos pasiuntęs kamuolį visai šalia virpsto.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo abiejų komandų sukurtais pavojingais momentais. Pirmasis įmušti galėjo A.Rimkevičius po Klaudijaus Upsto perdavimo, bet fantastišką reakciją pademonstravo D.Mikelionis, sugebėjęs atremti puolėjo smūgį.

„Spyris“ atsakė labai pavojingu greitu išpuoliu, bet prieš vartus iššokusiam Lukui Sendžikui beliko pykti tik ant savęs, nes smūgis saugui labai nepavyko.

Pirmoje mačo pusėje akylai prižiūrėtas K.Upstas labiausiai prisidėjo prie to, kad „Stumbras“ išsiveržtų į priekį. Jo reidą baudos aikštelėje pažeisdamas taisykles nutraukė Karolis Šilkaitis. Baudinį šaltakraujiškai realizavo rezultatyviausias komandos žaidėjas A.Rimkevičius.

Kėlinio viduryje netoli raudonos kortelės buvo Martynas Dapkus. „Stumbro“ saugas už pražangą buvo „apdovanotas“ geltona kortele, bet šiuo teisėjo sprendimu buvo labai nepatenkintas ir nurimo tik po papildomų arbitro įspėjimų žodžiu.

Bandydamas išlyginti rezultatą, „Spyris“ metėsi į priekį, tačiau jo atakos buvo labai primityvios ir jokio pavojaus „Stumbro“ vartams nesukėlė, tuo tarpu varžovams paliko labai daug erdvių savo aikštės pusėje ir galėjo būti nubaustas 70-ą minutę. Mindaugas Grigaravičius tiksliu perdavimu baudos aikštelėje surado visiškai laisvą A.Rimkevičių, bet puolėjas smūgiu galva pasiuntė kamuolį šalia vartų.

Vėliau pavojingai į vartus mušė M.Grigaravičius, pabandęs įsukti kamuolį į tolimą vartų kampą. Po to į baudos aikštelę įsiveržusio A.Rimkevičiaus smūgį pažeme sugavo D.Mikelionis.

Kauno „Stumbras“ – Kauno „Spyris“ 1:0 (0:0)

„Stumbras“: G. Kvedaras, A. Račkus, L. Čerkauskas, R. Sadauskas, V. Armanavičius (46 min. E. Skripkinas), A. Bareikis, M. Grigaravičius (79 min. M. Djabrailovas), M. Dapkus, N. Mačiulis, K. Upstas (66 min. K. Janonis), A. Rimkevičius.

„Spyris“: D. Mikelionis, P. Daukša, I. Dedura, M. Miškinis, T. Bučma (77 min. A. Kšanavičius), K. Gvildys, J. Morozas, D. Rekišas, L. Sendžikas (66 min. R. Sikorskis), K. Šilkaitis, R. Krušnauskas (46 min. A. Velička).

Įvarčiai: A.Rimkevičius (55 iš baudinio).

Geltonos kortelės: A.Rimkevičius (24), A.Bareikis (44), M.Dapkus (62), E.Skripkinas (62); K.Šilkaitis (54).

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vilniaus „Žalgiris" 29 24 1 4 82:21 73

2. Trakų „Trakai“ 29 22 2 5 74:27 68

3. Marijampolės „Sūduva" 29 17 4 8 53:25 55

4. Klaipėdos „Atlantas" 29 16 6 7 48:29 54

5. Kauno „Spyris" 30 12 5 13 38:55 41

6. Kauno „Stumbras" 30 9 8 13 43:62 35

7. Utenos „Utenis" 30 7 8 15 28:41 29

8. „Klaipėdos granitas" 29 5 9 15 31:59 24

9. Pakruojo „Kruoja" 30 4 8 18 23:55 20

10. Šiaulių „Šiauliai" 29 3 5 21 27:74 14

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: T. Radzinevičius („Sūduva“) – 21, A. Paniukovas („Atlantas“) – 20, D. Aršakianas („Trakai“) ir A. Rimkevičius („Stumbras“) – po 19 įvarčių.