Net po penkis įvarčius krito Borisove, Londone ir Miunchene.

Fantastiškai dvikovą pradėjusi BATE komanda savo stadione netikėtai 3:2 (3:0) patiesė AS „Romą“ ir įsirašė pirmus tris taškus. Įdomu, kad net du puikius įvarčius šeimininkams pelnė gynėjas Filipas Mladenovičius.

Antrą nesėkmę iš eilės patyrė ir savo situaciją gerokai komplikavo Arsene'o Wengero treniruojamas Londono „Arsenal“ klubas, kuris namuose 2:3 (1:2) neatsilaikė prieš Pirėjo „Olympiakos“ ekipą.

66 min. Alexiui Sanchezui buvo pavykę išlyginti rezultatą (2:2), tačiau jau po akimirkos Alfredas Finnbogasonas dar kartą persvėrė jį graikų naudai.

Miuncheno „Bayern“ futbolininkai savo aikštėje 5:0 (4:0) nepasigailėjo Zagrebo „Dinamo“ kolektyvo, o net tris įvarčius į varžovų vartus įmušė nuostabią formą paskutiniu metu demonstruojantis Robertas Lewandowski.

Tuo metu iš žaidimo duobės ir toliau niekaip neišlipa Londono „Chelsea“, kuri svečiuose 1:2 (0:1) pralaimėjo FC „Porto“.

Rungtynės:

E grupė

Borisovo BATE 3 – 2 AS „Roma“
8' [1 – 0] Igor Stasevič
12' [2 – 0] Filip Mladenovič
31' [3 – 0] Filip Mladenovič
66' [3 – 1] Gervinho
82' [3 – 2] Vassilios Torosidis

FC „Barcelona“ 2 – 1 Lėverkuzeno „Bayer“
22' [0 – 1] Kyriakos Papadopoulos
80' [1 – 1] Sergi Roberto
82' [2 – 1] Luis Suarez

1.Barcelona21103:24
2.Bayer21015:33
3.BATE21014:63
4.Roma20123:41

F grupė

Londono „Arsenal“ 2 – 3 Pirėjo „Olympiakos“
33' [0 – 1] Felipe Pardo
35' [1 – 1] Theo Walcott
40' [1 – 2] Diego Ospina (į savo vartus)
66' [2 – 2] Alexis Sanchez
67' [2 – 3] Alfred Finnbogason

Miuncheno „Bayern“ 5 – 0 Zagrebo „Dinamo“
13' [1 – 0] Douglas Costa
21' [2 – 0] Robert Lewandowski
25' [3 – 0] Mario Goetze
28' [4 – 0] Robert Lewandowski
55' [5 – 0] Robert Lewandowski

1.Bayern22008:06
2.Olympiakos21013:53
3.Dinamo21012:63
4.Arsenal20023:50

G grupė

FC „Porto“ 2 – 1 Londono „Chelsea“
39' [1 – 0] Andre Andre
45' [1 – 1] Willian
52' [2 – 1] Maicon

Tel Avivo „Maccabi“ 0 – 2 Kijevo „Dinamo“
4' [0 – 1] Andrij Jarmolenko
50' [0 – 2] Junior Moraes

1.Dinamo21104:24
2.FC Porto21104:34
3.Chelsea21015:23
4.Maccabi20020:60

H grupė

„Lyon“ 0 – 1 CF „Valencia“
42' [0 – 1] Sofiane Feghouli

Sankt Peterburgo „Zenit“ 2 – 1 „Gent“
35' [1 – 0] Artiomas Dziuba
56' [1 – 1] Thomas Matton
67' [2 – 1] Oleg Šatov

1.Zenit22005:36
2.Valencia21013:33
3.Gent20112:31
4.Lyon20111:21

Pirmą kartą UEFA Čempionų lygs istorijoje pagrindiniame turnyre žaidžia net penkios komandos iš tos pačios valstybės – būtent tiek klubų delegavo Ispanija. Kitos gausiausiai atstovaujamos šalys – Anglija ir Vokietija, turinčios po keturis dalyvius.

Šio sezono UEFA Čempionų lygos finalas vyks kitų metų gegužės 28 dieną legendiniame Milano San Siro stadione Italijoje.

Turnyro nugalėtojų titulą gina FC „Barcelona“, kuri 2015-aisiais finale Berlyne 3:1 nugalėjo Turino „Juventus“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (156)