Mačas abiems po 9 taškus turėjusioms ekipoms buvo svarbus - pergalės atveju laukė nemažas šuolis į viršų. Juo po rungtynių džiaugėsi „Crystal Palace“ ekipa, palaužusi varžovus rezultatu 1:0. Vienintelį rungtynių įvartį 71 min. pelnė Yohanas Cabaye, realizavęs 11 m baudinį.

Po šios pergalės „Crystal Palace“ su 12 taškų pakilo į šeštą turnyrinės lentelės vietą. Tuo tarpu „Watford“ komanda yra 13-a.

Lietuvos rinktinės vartininkas G. Arlauskis debiuto „Premier“ lygoje laukia toliau - mūsiškis ir šiame mače liko tarp atsarginių.

Rezultatas:

„Watford“ 0-1 „Crystal Palace“

71' [0-1] Yohan Cabaye (iš 11 m baudinio)

Prancūzijos futbolo čempionate - debiutanto antausis „Marseille“ klubui

Prancūzijos futbolo čempionate sekmadienį sužaisti keturi 8-o turo mačai. Pirmajame „Marseille“ ekipa namuose priėmė pirmrnybių naujoką „Angers“ klubą.

„Marseille“ akivaizdžiai dominavo, tačiau 1:2 pralaimėjo „Angers“ futbolininkams. 38 min. 11 m baudinį realizavo svečius į priekį išvedęs Thomasas Mangani, o 70-ą min. rezultatą padvigubino Romainas Thomasas. 79 min. taip pat smūgiu nuo 11 m žymos rezultatą sušvelnino Michy Batshuayi.

„Marseille“ 1–2 „Angers“

38' [0-1] Thomas Mangani (iš 11 m baudinio)
70' [0-2] Romain Thomas
79' [1-2] Michy Batshuayi (iš 11 m baudinio)

„Guingamp“ 3-3 „Monaco“

14' [0-1] Bernardo Silva
30' [1-1] Sloan Privat
45' [1-2] Andrea Raggi
65' [2-2] Nicolas Benezet
71' [2-3] Nabil Dirar
89' [3-3] Nicolas Benezet

„Montpellier“ 2-1 „Lorient“

7' [1-0] Ramy Bensebaini
48' [1-1] Rafidine Abdullah
57' [2-1] Jonas Martin
90' Rafidine Abdullah („Lorient“) pašalintas iš aikštės

„Saint-Etienne“ 1 – 4 „Nice“

5' [0-1] Vincent Koziello
19' [1-1] Loic Perrin
39' [1-2] Hatem Ben Arfa
45' [1-3] Hatem Ben Arfa
53' [1-4] Jean Michael Seri
62' Nampalys Mendy („Nice“) pašalintas iš aikštės
81' Maxime Le Manchard („Nice“) pašalintas iš aikštės
83' Jean-Cristophe Bahebeck nerealizavo 11 metrų baudinio