Įvarčius nugalėtojams mušė Nerminas Jamakas (59 min.), Tomas Radzinevičius (75 min. iš 11 m baudinio) ir Ernestas Veliulis (80 min.). T. Radzinevičius su 21-u taikliu smūgiu tapo rezultatyviausiu šio Lietuvos futbolo čempionato žaidėju.

Rezultatas:

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno „Stumbras“ 3:0 (0:0)

„Sūduva“: Dž. Bartkus, D. Isoda, V. Slavickas, M. Ugge, M. Živkovičius, M. Šoblinskas, N. Jamakas, A. Kecapas (39 min. V. Baranovskis), A. Vaskela, E. Veliulis, T. Radzinevičius.

„Stumbras“: G. Kvedaras, L. Jurevičius, L. Čerkauskas, R. Sadauskas, T. Snapkauskas, V. Armanavičius (62 min. M. Djabrailovas), M. Grigaravičius (78 min. K. Janonis), M. Dapkus, N. Mačiulis, K. Upstas (62 min. E. Skripkinas), A. Rimkevičius.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Vilniaus "Žalgiris"29241482:2173
2.Trakų "Trakai"29222574:2768
3.Marijampolės "Sūduva"29174853:2555
4.Klaipėdos "Atlantas"29166748:2954
5.Kauno "Spyris"291251238:5441
6.Kauno "Stumbras"29881342:6232
7.Utenos "Utenis"29681525:4126
8."Klaipėdos granitas"29591531:5924
9.Pakruojo "Kruoja"29481723:5120
10.Šiaulių "Šiauliai"29352127:7414

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: T. Radzinevičius („Sūduva“) – 21, A. Paniukovas (ex – „Atlantas“) – 20, D. Aršakianas („Trakai“) – 19, A. Rimkevičius („Stumbras“) – 18 įvarčių.

Mačo Marijampolėje eiga:

Mačo pradžioje „Sūduva“ užgulė varžovų vartus. Aikštės šeimininkai išnaudojo abu aikštės kraštus, link vartų nuolat kėlė kamuolius, bet ypatingo pavojaus Giedriaus Kvedaro ginamiems vartams Ernesto Veliulio, Admiro Kecapo ir Nermino Jamako smūgiai nesukėlė.

Atlaikęs pirmąjį suvalkiečių šturmą, „Stumbras“ atitraukė žaidimą toliau nuo savo vartų. Nors kamuolį daugiau kontroliavo Marijampolės ekipa, tačiau daug darbo svečių vartininkui ji nesuteikė. Patikimai gynę savo vartus laikinosios sostinės futbolininkai kantriai laukė savo šanso. Slystelėjus Vaidui Slavickui į baudos aikštelę įsiveržė Klaudijus Upstas, bet jo smūgis po rikošeto tapo nepavojingu.

28-ą minutę „Sūduva“ surengė pavojingiausią savo ataką pirmoje dvikovos pusėje. Po perdavimo iš krašto smūgiuoti galva nepavyko nei Maximilianui Uggei, nei Mariui Šoblinskui. Atšokusį kamuolį smūgiu pažeme visai šalia virpsto pasiuntė E. Veliulis.

Dar iki pertraukos aikštės šeimininkams teko atlikti priverstinį keitimą, kai po Martyno Dapkaus pražangos nesėkmingai krito ir rungtynių tęsti nebegalėjo A. Kecapas. Jį pakeitė ovacijų susilaukęs publikos numylėtinis Valentinas Baranovskis.

Būtent jis pačioje kėlinio pabaigoje įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavimu surado netoliese buvusį Tomą Radzinevičių. Rezultatyviausias „Sūduvos“ puolėjas mušė sukdamasis aplink save, bet pasiųsti kamuolio į vartus nesugebėjo.

54-ą minutę už galvos griebėsi N. Jamakas. G. Kvedaras kumščiais krisdamas atmušė perdavimą tiesiai V. Baranovskiui. Saugas nepagailėjo perdavimo komandos draugui, bet legionieriaus į tuščius vartus siųstas kamuolys pataikė į Rimvydą Sadauską.

Po keturių minučių jau Artūras Rimkevičius negalėjo patikėti, kad neišnaudojo puikios progos. Po Dariaus Isodos klaidos du kauniečiai atsidūrė prieš vieną varžovų gynėją, tačiau rezultatyviausio „Stumbro“ žaidėjo smūgis pažeme į tolimą vartų kampą buvo netikslus.

Atsakomosios atakos metu „Sūduva“ išsiveržė į priekį. T. Radzinevičius įsiveržė į baudos aikštelę, išvengė jį pasitikusio G. Kvedaro ir perdavė kamuolį N. Jamakui, kuriam beliko pataikyti į tuščius vartus.

Praleidęs įvartį, „Stumbras“ didesnėmis pajėgomis metėsi į priekį. Pavojingai į vartus iš toli mušė A. Rimkevičius bei po keitimo aikštėje pasirodęs Mohamedas Djabrailovas.

75-ą minutę rungtynių baigtis tapo praktiškai aiški. T. Radzinevičius labai lengvai prasiveržė pro Tomą Snapkauską ir buvo nugriautas baudos aikštelėje. Pats puolėjas realizavo skirtą 11 m baudinį ir įsitvirtino lygos snaiperių sąrašo viršuje, aplenkdamas „Atlantą“ jau palikusį Andrejų Paniukovą.

Po penkių minučių „Sūduvos“ pergalę įtvirtino E. Veliulis. Saugui kamuolį tiesiog padovanojo nesėkmingai jį išmušti bandęs Lukas Čerkauskas. Netrukdomas sūduviškis nepaliko G. Kvedarui jokių vilčių.

Netrukus savo įvartį įmušti galėjo ir M. Ugge. Be priežiūros paliktam italui kamuolys nukrito kampinio metu, bet gynėjas įsigudrino mušti ne į vartus, o į netoliese buvusį varžovą.