26-ą minutę Duranas Nolito išvedė šeimininkus į priekį, o vos po keturių minučių dar vieną meistrišką įvartį pelnė Iago Aspasas.

Antrame kėlinyje tas pats I. Aspasas pelnė dar vieną įvartį ir 56-ą minutę „Celta“ ekipa pirmavo rezultatu 3:0. Vis dėlto 80-ą minutę Neymaras sušvelnino atsilikimą, tačiau Johnas Guidetti 83-ią minutę padėjo galutinį tašką.

Madrido „Real“ klubas nugalėjo Bilbao „Athletic“ komandą 2:1 (1:0) ir tapo čempionato lyderiu. Abu įvarčius madridiečiams pelnė Karimas Benzema.

„Celta“ 4 – 1 „Barcelona“

26' [1 – 0] Nolito
30' [2 – 0] Iago Aspas
56' [3 – 0] Iago Aspas
80' [3 – 1] Neymar
83' [4 – 1] John Guidetti

„Levante“ 1 – 2 „Eibar“

11' [0 – 1] Borja Baston
48' [0 – 2] Borja Baston
52' [1 – 2] Jose Luis Morales „Rayo

Vallecano“ 2 – 1 Chichono „Sporting“

40' [1 – 0] Roberto Trashorras (iš 11 metrų baudinio)
48' [2 – 0] Javi Guerra
50‘ [2 – 1] Jony

39' Bernardo („Sporting“) – raudona kortelė

Bilbao „Athletic“ 1 - 2 Madrido Real“

19' [0 - 1] Karim Benzema
67' [1 - 1] Sabin
73' [1 - 2] Karim Benzema

„Las Palmas“ 2 - 0 „Sevilla“

30' [1 - 0] Roque Mesa
70' [2 - 0] Antolin Alcaraz

„Malaga“ 0 - 1 „Villarreal“

71' Fernando Tissone [0 - 1] („Malaga“, 5 savo vartus)