13-ąją minutę Graziano Pelle išvedė „Southampton“ į priekį, tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Mančesterio ekipos naujokas Anthony'is Martialis, kuris rezultatą išlygino jau 34-ąją minutę.

Antrajame kėlinyje šeimininkams ir toliau nesisekė sustabdyti jaunojo prancūzo. 50-ąją minutę A. Martialis išvedė „Manchester United“ į priekį, o pranašumą po 18 minučių padidino Juanas Mata.

Rungtynių pabaigoje G. Pelle pelnė antrąjį įvartį, tačiau pasiekti bent lygiųjų šeimininkams nepavyko.

Kitose rungtynėse nuo antrojo kėlinio pradžios pirmavęs „Liverpool“ klubas savo žiūrovų akivaizdoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Norwich“ komanda. 48 min. šeimininkus į priekį išvedė Danny Ingsas, bet 61 min. rezultatą išlygino Russellas Martinas.

„Southampton“ 2–3 „Manchester United“

13' [1–0] Graziano Pelle
34' [1–1] Anthony Martial
50' [1–2] Anthony Martial
68' [1–3] Juan Mata
86' [2–3] Graziano Pelle

„Liverpool“ 1-1 „Norwich City“

48' [1-0] Danny Ings
61' [1-1 Russell Martin

„Tottenham Hotspur“ 1 – 0 „Crystal Palace“

68' [1–0] Heung-Min Son

Vokietijoje - penkta iš eilės Dortmundo „Borussia“ pergalė

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės trejos 5-ojo turo rungtynės. Dortmundo „Borussia“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Lėverkuzeno „Bayer“. „Geltonai juodi“ svečius sutriuškino rezultatu 3:0.

Nugalėtojų gretose pasižymėjo Jonas Hofmannas, Shinji Kagawa bei Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

Penktą pergalę iš eilės iškovojusi „Borussia“ su Miuncheno „Bayern“ dalinasi 1-2 vietas.

Kitose rungtynėse pergales pasiekė „Augsburg“ ir Gelzenkircheno „Schalke“ klubai.

„Borussia Dortmund“ 3-0 „Bayer Leverkusen“

19' [1-0] Jonas Hofmann
58' [2-0] Shinji Kagawa
74' [3-0] Pierre-Emerick Aubameyang (iš 11 m baudinio)

„VfB Stuttgart“ 0-1 „Schalke 04“

53' [0-1] Leroy Sane

„Augsburg“ 2-0 „Hannover 96“

29' [1-0] Alexander Esswein
32' [2-0] Paul Verhaegh (iš 11 m baudinio)