Nors paryžiečiai ilgiau kontroliavo kamuolį ir buvo aktyvesni, beveik visas rungtynes pasižymėti jiems nepavyko. Negana to, 62-ą min. auksinio šanso neišnaudojo Zlatanas Ibrahimovičius, kuriam po Marco Veratti smūgio atmuštą kamuolį tereikėjo galva pasiųsti į beveik neginamus vartus.

Pirmieji pasižymėjo šeimininkai – 83-ią min. po Nicolas De Preville slalomo dešiniajame krašte pasižymėjo po keitimo pasirodęs Theosonas Siebatcheu. Tiesa, pranašumu „Reims“ džiaugėsi neilgai, nes prabėgus vos minutei rezultatą išlygino taip pat ne nuo pirmų minučių žaidęs Edinsonas Cavani, kuriam perdavimą atliko Javieras Pastore.

Lygos naujokų dvikovoje „Angers“ minimalia persvara 1:0 palaužė „Troyes“, tuo tarpu kitas šį sezoną į aukščiausią divizioną prasimušęs „GFC Ajaccio“ klubas svečiuose 1:2 nusileido į septintą poziciją pakilusiam „Guingamp“.

„Reims“ 1–1 „Paris Saint Germain“

83' [1-0] Theoson Siebatcheu
84' [1-1] Edinson Cavani

„Angers“ 1–0 „Troyes“

33' Cheikh Ndoye („Angers“) pašalintas iš aikštės
58' [1-0] Thomas Mangani (iš 11 m baudinio)

„Caen“ 2–1 „Montpellier“

19' [1-0] Sylvio Rodelin
32' [1-1] Jonas Martin (iš 11 m baudinio)
90' [2-1] Jeff Louis

„Guingamp“ 2–1 „GFC Ajaccio“

23' [1-0] Sloan Privat
35' [1-1] Kader Mangane
39' Issiaga Sylla („GFC Ajaccio“) pašalintas iš aikštės
61' [2-1] Jimmy Briand

„Bastia“ 1–3 „Nice“

21' [1-0] Gael Danič
33' [1-1] Nampalys Mendy
40' [1-2] Valere Germain

Italijoje pergalę įsirašė „AC Milan“ ekipa

Italijos futbolo čempionate nelengvą pergalę iškovojo „AC Milan“ futbolininkai, namuose 3:2 palaužę „Palermo“ ekipą. Du įvarčius, tarp jų ir pergalingą, nugalėtojams pelnė Carlosas Bacca. „Palermo“ komandai abu įvarčius pelnė Oscaras Hiljemarkas.

Dar vieneriose šeštadienio rungtynėse „Udinese“ komanda namuose 1:2 nusileido „Empoli“ klubui.

„AC Milan“ 3-2 „Palermo“

21' [1-0] Carlos Bacca
32' [1-1] Oscar Hiljemark
41' [2-1] Giacomo Bonaventura
73' [2-2] Oscar Hiljemark
75' [3-2] Carlos Bacca

„Udinese“ 1 - 2 „Empoli“

19' [1-0] Duvan Zapata
72' Panagiotis Kone („Udinese“) pašalintas iš aikštės
73' [1-1] Leandro Daniel Paredes
90' [1-2] Massimo Maccarone