Lygiame pirmajame kėlinyje aistros užvirė prieš pat pertrauką. Nešvariu žaidimu garsėjantis „Chelsea“ puolėjas Diego Costa rankomis apdaužė „Arsenal“ gynėją Laurentą Koscielny, o vėliau susistumdė su kitu gynėju Gabrieliu Paulista. D. Costa įtikino rungtynių teisėją Mike'ą Deaną išvaryti G. Paulistą iš aikštės.

Pirmą rungtynių įvartį pelnė „Chelsea“ gynėjas Kurtas Zouma, kuris ilgametį buvusį šios komandos vartininką Petrą Cechą smūgiu galva įveikė 53-ią mačo minutę.

79 min. „Arsenal“ šansai išsigelbėti tapo lygus nuliui. Už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas ir saugas Santi Cazorla.

Jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkų pergalę įtvirtino Edenas Hazardas.

Prasidedant rungtynėms užfiksuotas išskirtinis atvejis. Rankas vienas kitam po ilgos pertraukos paspaudė itin nesutariantys komandų treneriai - Jose Mourinho ir Arsenas Wengeras. J. Mourinho laukė į aikštę ateinančio A. Wengero ir ištiesė jam ranką. Prancūzas be didelio džiaugsmo pasisveikino, bet į portugalo veidą net nežvilgtelėjo.

Pergalę išvykoje iškovojo vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujamas debiutantas „Watford“ klubas. Lietuvis vėl liko ant atsarginių suolelio, o „Watford“ 2:1 įveikė vieną autsaiderių „Newcastle United“ klubą.

Abu įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Odionas Ighalo.

Pirmą pralaimėjimą patyrė sezono lyderis „Manchester City“ klubas. Po čempionato starte iškovotų penkių pergalių iš eilės „City“ 1:2 nusileido „West Ham United“ ekipai.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Victoras Mosesas (6 min.) ir Diafra Sakho (31 min. Šeimininkų gretose pirmą kartą pasižymėjo naujokas Kevinas de Bruyne.

Po šio „Manchester City“ pralaimėjimo vienintele šiame „Premier“ lygos sezone nepralaimėjusia komanda išliko „Leicester City“ ekipa. „Leicester City“ futbolininkai pirmi praleido du įvarčius, tačiau šeštadienį išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Stoke City“ komanda.

„Chelsea“ 1-0 „Arsenal“

45' Gabriel Paulista („Arsenal“) pašalintas iš aikštės
53' [1-0] Kurt Zouma
79' Santi Cazorla („Arsenal“) pašalintas iš aikštės
90' [2-0] Eden Hazard

„Manchester City“ 1-2 „West Ham United“

6' [0-1] Victor Moses
31' [0-2] Diafra Sakho
45' [1-2] Kevin de Bruyne

„AFC Bournemouth“ 2-0 „Sunderland“

4' [1-0] Callum Wilson
9' [2-0] Matt Ritchie
74' Younes Kaboul („Sunderland“) pašalintas iš aikštės

„Aston Villa“ 0-1 „West Bromwich Albion“

39' [0-1] Saido Berahino

„Newcastle United“ 1-2 „Watford“

10' [0-1] Odion Ighalo
28' [0-2] Odion Ighalo
62' [1-2] Daryl Janmaat

„Stoke City“ 2-2 „Leicester City“

13' [1-0] Bojan Krkic
20' [2-0] Jonathan Walters
51' [2-1] Riyad Mahrez (iš 11 m baudinio)
69' [2-2] Jamie Vardy

„Swansea City“ 0-0 „Everton“

90' Kevin Mirallas („Everton“) parodyta raudona kortelė