Lietuva pirmavo 1:0 jau 5-ą minutę, po Fiodoro Černycho įvarčio, bet 54-ą minutę Matteo Vitaioli baudos smūgiu išlygino skirtumą 1:1 ir įmušė San Marino rinktinės pirmą įvartį šiame atrankos cikle (1:27). Prieš šį smūgį už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvytas vartininkas Giedrius Arlauskis. Lietuviams pavyko persverti rezultatą tik 92-ą min., kai kamuolį po Arvydo Novikovo perdavimo į svečių vartus nukreipė Lukas Spalvis. Beje, A. Novikovas - abiejų įvarčių bendraautorius.

Lietuvos rinktinės fanai antrame kėlinyje nuolat skandavo: „Ar jums ne gėda?“ ir „Lauk iš rinktinės!“.

2004 metų pasaulio čempionato atrankoje Lietuva taip pat dukart įrodė savo pranašumą prieš San Mariną (1:0 svečiuose ir 4:0 namuose).

Kitose ankstesnėse atrankos grupės rungtynėse mūsiškiai dukart nusileido Šveicarijai (svečiuose 0:4 ir 1:2 namuose), pasidalijo po pergalę su Estija (namuose 1:0 ir 0:1 svečiuose), pralaimėjo Slovėnijai išvykoje (0:2) ir patyrė triuškinamą nesėkmę Anglijoje (0:4).

San Marinas pralaimėjo septynerias atrankos rungtynes ir tik namie sužaidė lygiosiomis su Estija (0:0).

Rezultatas:

Lietuva 2 - 1 San Marinas

7' Fiodoras Černychas [1 - 0]
54' Matteo Vitaioli [1 - 1]
90+2' Lukas Spalvis

50' Giedrius Arlauskis - raudona kortelė
88' Nicola Chiaruzzi - raudona kortelė

San Marinas: Elia Benedettini, Manuel Battistini, Fabio Vitaioli, Alessandro Della Valle, Cristian Brolli, Mirko Palazzi, Lorenzo Gasperoni (68' Maicol Berretti), Nicola Chiaruzzi, Matteo Vitaioli (80' Andy Selva), Mattia Stefanelli (73' Adolf Jose Hirsch), Danilo Ezequiel Rinaldi.

Rungtynių eiga:

Kiti grupės rezultatai:

Anglija 1 - 0 Šveicarija

67' Harry Kane [1 - 0]
84' Wayne Rooney [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio

Slovėnija 1 - 0 Estija

63' Robert Berič [1 - 0]