E grupėje, kurioje žaidžia ir lietuviai, itin lengvą pergalę šventė anglai. Roy Hodgsono auklėtiniai išvykoje net 6:0 sutriuškino autsaiderį San Mariną ir užsitikrino bilietą į finalinį etapą Prancūzijoje.

Dubliu nugalėtojų gretose pasižymėjo Theo Walcottas, po vieną tikslų smūgį pridėjo Wayne'as Rooney, Harry Kane'as ir Rossas Barkley, o kartą kamuolį į savus vartus pasiuntė Cristianas Brolli.

Rezultatai:

C grupė

Liuksemburgas 1 - 0 Makedonija
90+2' [1 - 0] Sebastien Thill

Ukraina 3 - 1 Baltarusija
7' [1 - 0] Artiom Kravcev
30' [2 - 0] Andrij Jarmolenko
40' [3 - 0] Jevgenij Konoplianka (iš 11 metrų baudinio)
62' [3 - 1] Sergej Kornilenko (iš 11 metrų baudinio)
90+2' Denis Garmaš (Ukraina) gavo raudoną kortelę – antra geltona

Ispanija 2 - 0 Slovakija
5' [1 - 0] Jordi Alba
30' [2 - 0] Andres Iniesta (iš 11 metrų baudinio)

C grupės turnyro lentelė:

1.Ispanija760117:318
2.Slovakija760113:518
3.Ukraina750212:315
4.Baltarusija71155:144
5.Liuksemburgas71154:174
6.Makedonija71066:153

E grupė

Estija 1 - 0 Lietuva
71' [1 - 0] Konstantin Vassiljev

San Marinas 0 - 6 Anglija
13' [0 - 1] Wayne Rooney (iš 11 metrų baudinio)
30' [0 - 2] Cristian Brolli (į savus vartus)
46' [0 - 3] Ross Barkley
68' [0 - 4] Theo Walcott
77' [0 - 5] Harry Kane
78' [0 - 6] Theo Walcott

Šveicarija 3 - 2 Slovėnija
45' [0 - 1] Milivoje Novakovič
48' [0 - 2] Bostjan Cesar
80' [1 - 2] Josip Drmič
84' [2 - 2] Valentin Stocker
90+4' [3 - 2] Josip Drmič

E grupės turnyro lentelė:

1.Anglija770024:321
2.Šveicarija750216:615
3.Estija73134:510
4.Slovėnija730414:109
5.Lietuva72054:136
6.San Marinas70160:251

G grupė

Rusija 1 - 0 Švedija
38' [1 - 0] Artiom Dziuba

Austrija 1 - 0 Moldova
52' [1 - 0] Zlatko Junuzovič

Juodkalnija 2 - 0 Lichtenšteinas
38' [1 - 0] Fatos Beciraj
56' [2 - 0] Stevan Jovetič

G grupės turnyro lentelė:

1.Austrija761012:219
2.Švedija733110:512
3.Rusija732210:411
4.Juodkalnija72236:88
5.Lichtenšteinas71242:145
6.Moldova70253:102

Tiesioginius kelialapius į Europos čempionatą laimės pirmąsias dvi vieta užėmusios rinktinės ir geriausia trečioji ekipa. Likusios aštuonios trečiąsias vietas užėmusios komandas kovos dėl likusių keturių bilietų.